• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Jedności Narodowej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Narodowej i Jedności

Znaleźliśmy 1,556 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wrocław

15884766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27711285 15884766 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób szukających nieruchomości z charakterem. Prawdziwym wyróżnikiem jest ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 770 000 PLN (27 518 zł/m2)

4
2
137 m2
2010
15847317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26906227 15847317 DWUPAK INWESTYCYJNY 2 Niezależne Mieszkania 94,48 m Stare Miasto ParkingZapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego Antoniego, tuż przy Kinie Helios, w dzielnicy Wrocław-Stare Miasto....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (15 684 zł/m2)

4
2
95 m2
1995
15859824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176726 15859824 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,30 m2.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zna...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (12 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15490315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19736649 15490315 Opiekun ofertyJacek Mamińskilicencja PFRN nr 30802tel. 602 101 602Mieszkanie o powierzchni 57,08 m2 w zadbanej kamienicy na czwartym piętrze przy ul. Worcella.Otoczenie nieruchomości:Bardzo dobre połączenie z każdą częścią miasta. W sąsiedztwie: ziel...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

475 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
-
57 m2
1880
15888635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819074 15888635 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki (WUWA 2) przy ul. Szczedronia we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej przestrzeni do życia w spokojnej...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 667 zł/m2)

4
-
69 m2
2025
15812630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26540695 15812630 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary Wrocławskie.Wnętrze wykończone materiałami najwyższej jakości r...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 019 000 PLN (17 271 zł/m2)

3
1
59 m2
2020
15800242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210350 15800242 Opiekun ofertyDaniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie w kamienicy z potencjałemNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, położone na 1. piętrze kamienicy z początku XX wieku przy ul. Żeromskiego, w jednej z lepiej skomunikowan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 900 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
62 m2
1900
15790697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25974688 15790697 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech mieszkań we Wrocławiu, idealny dla inwestora poszukującego pewnej i rentownej lokaty kapitału. Każde z mieszkań posiada odrębną księgę wieczystą, a całość daje możliw...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (16 054 zł/m2)

3
-
56 m2
1909
15790619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25971256 15790619 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościami602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem, mieszczącego się na pierwszym piętrze w willi miejskiej z 1930 roku na Karło...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (6 571 zł/m2)

6
2
175 m2
1930
15786249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25900095 15786249 Opiekun oferty: Tomasz Leimantel. 602 101 602Dwa pokoje w Kamienicy blisko centrumOtoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w ładnej kamienicy przy Placu Strzeleckim, który jest bardzo dobrze skomunikowany z całym Wrocławiem. Blisko nieruchomoś...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (11 093 zł/m2)

2
1
54 m2
1905
15785910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25895869 15785910 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 6022-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41,41 m, położone na wysokim parterze w zadbanym budynku po remoncie dachu, elewacji i klatki schodowej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się na osiedlu Nowy Dwó...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (13 390 zł/m2)

2
-
41 m2
1950
15785367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25877336 15785367 Komfortowe, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,83m2, znajdujące się w budynku z 2019 roku na wrocławskich Krzykach os Klecina.Opiekun oferty:Krzysztof Dudek602 101 602Otoczenie nieruchomości:Kameralne osiedle - Zielone Bulwar...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 900 PLN (14 813 zł/m2)

3
1
54 m2
2019