• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 162

15885809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27742938 15885809 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce z dobrym dojazdem do pracy.Opiekun oferty:Renata Mayertel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Lokaliza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (15 225 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15881533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27637449 15881533 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z dużą loggią i windąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km samochodem od ścisłego centrum miasta. T...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (11 145 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15878782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27600337 15878782 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z loggiąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, w pobliżu Starej Odry, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 000 PLN (11 290 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15881526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27636282 15881526 Kawalerka na start !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (16 097 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15876995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560273 15876995 Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Duże ogrodySzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z rynk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 456 PLN (14 131 zł/m2)

2
1
34 m2
2026
15869932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27411883 15869932 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i loggią na Psim Polu! Opiekun nieruchomości: Maria Woźniczkatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Wrocławia. Bardz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (11 035 zł/m2)

3
-
57 m2
1970
15746850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089342 15746850 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602Mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem!Powierzchnia użytkowa ok.58,70 m2:- salon z aneksem - ok. 15,71 m2,- sypialnia - ok. 10,01 m2,- łazienka - ok. 4,52 m2,- przedpokój - ok. 8...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15584170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21859060 15584170 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie wykończone pod klucz bez kuchni i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona jest na wrocławskim Psim Polu w dynamicznie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

540 000 PLN (16 875 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15333979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16083736 15333979 Opiekun oferty:Sebastian Święcicki602 101 602Mieszkanie wykończone, bez mebli kuchennych i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem 23,72 m2- Sypialnia 13,02 m2- Po...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 736 PLN (13 734 zł/m2)

4
-
80 m2
2024
15452499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18890920 15452499 Sebastian Święcicki602 101 602SDP Nieruchomości3-POKOJOWE MIESZKANIE GOTOWE DO ODBIORUWrocław, Psie Pole 53,34 m 1- piętro 2 balkony garaż podziemny komórka lokatorskaLokalizacja: Wrocław, Psie Pole (granica Polanowic i Poświętnego)Powierzchnia...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

711 650 PLN (13 427 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15891188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27890729 15891188 Na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkanie wymagające remontu, ale kiedy to zrobisz gwarantuje, że mieszkanie spełni Twoje oczekiwania lub idealnie sprawdzi się pod wynajem. Zapraszam na prezentację nieruchomości, bo na prawdę warto!...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

430 000 PLN (9 072 zł/m2)

2
1
47.4 m2
1972