• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 162

15896407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979455 15896407 Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,44m2 z ogródkiem o pow. 31,22m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Reymonta - świetnie skomunikowana lokalizacja z centrum Wrocławia komun...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

838 663 PLN (13 527 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15896000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27964867 15896000 REZERWACJA OFERTY Apartament z widokiem na rzekę! 5 pokojowe mieszkanie o pow. 91,91m2 + narożny balkon o pow. 13,01m2. Apartament znajduje się 7 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Powie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 574 556 PLN (17 303 zł/m2)

5
2
91 m2
2026
15893741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917764 15893741 Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2 z wyjściem na taras o pow. 3,58m2 i ogród 2,73m2 z niepowtarzalnym widokiem na w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 022 PLN (14 488 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15896518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27981651 15896518 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32,70m2 z loggią o pow. 15,27m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym nowym apartamentowcu z windą przy ulicy Reymonta blisko zielonych terenów nadodrzańskich - świetnie skomunikowana lokalizacja ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

554 200 PLN (17 319 zł/m2)

1
1
32 m2
2026
15896405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27979452 15896405 Mieszkanie 1 pokojowe z otwartą sypialnią o pow. 33,35m2 i loggią 4,32m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą – lokalizacja to Kleczków okolice ulicy Reymonta -świetnie skomunikowana lokalizacja ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 252 PLN (16 674 zł/m2)

1
1
33 m2
2026
15893718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917528 15893718 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie z centrum Wrocławia. Mieszkanie s...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

505 739 PLN (16 858 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15893712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27917526 15893712 Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,34m2 z wyjściem na balkon o pow. 23,82m2 z niepowtarzalny...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 932 820 PLN (18 064 zł/m2)

5
1
107 m2
2026
15897153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995756 15897153 Duże, wygodne mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnie o pow. 49,40m2 z dużą loggią o pow. 11,22m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Re...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

827 779 PLN (16 893 zł/m2)

1
1
49 m2
2026
15896488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981137 15896488 Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,48m2 z balkonem o pow. 8,11m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą przy ulicy Reymonta tuż obok zielonych terenów nadodrzańskich- świetnie skomunikowana lokalizacj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 056 PLN (14 063 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15893703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917516 15893703 Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,71m2 z ogródkiem o pow. 20,09m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Reymonta - świetnie skomunikowana lokalizacja z centrum Wrocławia komun...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

863 319 PLN (16 602 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15894242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27934868 15894242 Duża, wygodna kawalerka - 1 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnię. Mieszkanie ma pow. 38,20m2 z loggią o pow. 4,21m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą w dzie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

615 315 PLN (16 193 zł/m2)

1
1
38 m2
2026
15796728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26126070 15796728 Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową mieszkania stanowi fajny, duży salon z aneksem kuchennym o pow. 2...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

635 001 PLN (15 875 zł/m2)

2
1
40 m2
2026