• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 162

15796728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26126070 15796728 Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową mieszkania stanowi fajny, duży salon z aneksem kuchennym o pow. 2...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

635 001 PLN (15 875 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15812378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26490444 15812378 Apartament z widokiem na rzekę! 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,88m2 + balkon o pow. 12,12m2. Apartament znajduje się 7 ostatnim piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową m...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 570 830 PLN (20 669 zł/m2)

4
3
76 m2
2026
15796746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26127741 15796746 Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na parterze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

578 015 PLN (15 211 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15886799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe. Idealne dla rodziny lub do wynajmu. 27766955 15886799 BEZ PROWIZJI I PCCNa sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku, położonym przy spokojnej, bocznej ulicy. Idealne zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem.Opis nieru...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (13 189 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15687969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23976446 15687969 PRZESTRZENNE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICYBrak prowizji i podatku PCCNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,37 m2 znajdujące się na 2 piętrze inwestycji na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie gotowe do odbioru.Mieszkanie składa się z:- salonu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (12 594 zł/m2)

4
-
69 m2
2024
15451940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18874246 15451940 MIESZKANIE GOTOWE DO ODBIORUMiejsce w garażu oraz komórka lokatorska W CENIE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,34 m2 znajdujące się na 1 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej na osiedlu Poświętne. W ofercie na osiedlu posiadamy równ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

711 650 PLN (12 939 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15443371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18674781 15443371 Rynek pierwotny bez podatku PCC i prowizjiNa sprzedaż 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,25 m2 z ogródkiem!Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji znajdującej się na Lipie Piotrowskiej. To przestronne dwupoziomowe mieszkanie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 945 PLN (10 244 zł/m2)

3
-
86 m2
2025
15276127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14479460 15276127 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91m2, znajdujące się trzecim piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach.Gotowe do odbioru!Rynek pierwotny, bez PCC i prowizji Mieszkanie składa się z: - salo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (14 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15885831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27742943 15885831 RYNEK PIERWOTNY - MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA I PRZENIESIENIA WŁASNOŚCIMieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodzinyNa sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 119,72 m z dwoma balkonami, znajdujący się w kameralnej, dwupiętrowej i...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (10 084 zł/m2)

4
1
119 m2
2024
15872622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499187 15872622 MIESZKANIE nad rzekąBez prowizji i podatku PCCNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m2 znajdujące się na 4 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej na Kleczkowie. Oddanie mieszkania IV kwartał 2026 rokuMieszkanie składa się z:...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

674 395 PLN (15 327 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15844727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26844497 15844727 Rynek pierwotny - bez PCC i prowizjiNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,20 m2, znajdujące się 4 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ulicy Odolanowskiej.Mieszkanie gotowe do odbioruMieszkanie składa się z:- salonu z a...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (12 304 zł/m2)

4
-
69 m2
2023
15870647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27434838 15870647 English version belowREZERWACJA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią ul. PoleskaNa sprzedaż 2-pokojowe o wschodniej eskpozycji o wielkości 53,58 m2, mieszkanie z loggią, klimatyzacją, zlokalizowane przy ul. Poleskiej.Nieruchomość znajduje się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (11 302 zł/m2)

2
-
53 m2
2005