• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 162

15849899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26982411 15849899 Dzień dobry,Sprzedam mieszkanie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.Salon z aneksem oraz zabudową meblową oraz instalacjami zrobionymi tak, że do wydzielenia osobnego pokoju wystarczy dostawić ściankę, nic nie trzeba przerab...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15885253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas!!!3 pokoje/rozkład/balkon/garaż/winda 27721242 15885253 Dorota tel:533 620 660 ,,Nieruchomości ApartamentOferta dostępna tylko u nas w biurze!!!Proponuję sprzedaż 3 pokojowego mieszkania z balkonem o łącznej powierzchni  65,70 m2 położonego na parterze w niskiej 2 poziomowej  kameralnej zabudowie z 2018r....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (13 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2018
15880940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27616736 15880940 Nieruchomość znajduje się w kameralnym, dwupiętrowym ; budynku z 2004 r na Karłowicach w pobliżu szpitala - w zielonej okolicy oraz w odległości około 10 minut samochodem do Rynku Wrocławskiego. ; Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nak...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

645 000 PLN (12 170 zł/m2)

2
1
53 m2
2004
15841472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26789903 15841472 Oferuję na sprzedaż wykończone i gotowe do wprowadzenia 4 pokojowe mieszkanie na 4-tym ostatnim piętrze wykończony w bardzo wysokim standardzie. Obecnie mieszkanie jest w końcowej fazie wykańczania i będzie gotowe do końca lutego.Metraż 74 m2, salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 110 000 PLN (14 800 zł/m2)

4
-
75 m2
2026
15876260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27534791 15876260 NOWA NIŻSZA CENA!!!!! SZYBKIE WYDANIE NIERUCHOMOŚCI!!!PRZYJDŹ, OBEJRZYJ ZAPROPONUJ CENĘ !!! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m², położone na pierwszym piętrze niskiego budynku na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Znajduj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (12 950 zł/m2)

2
-
44.4 m2
2004
15876261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27534792 15876261 NOWA CENA!!! SZYBKIE WYDANIE NIERUCHOMOŚCI!!PRZYJDŹ, OBEJRZYJ ZAPROPONUJ CENĘ !!! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m², położone na pierwszym piętrze niskiego budynku na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Znajduje się ono ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (12 950 zł/m2)

2
-
44.4 m2
2004
15826847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
przestronne 2 pok | blisko centrum Wrocławia 26621844 15826847 Super lokalizacja - Wrocław osiedle Poświętne, ul. Pakosławska!Do sprzedania urocze mieszkanie 2 pokojowe (możliwość 3) z 2019 roku :- przestronny salon z aneksem kuchennym ponad 26 m2;- wyjście na duży, ustawny balkon, prawie 9 m2;- sypialnia około ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (14 265 zł/m2)

2
1
49 m2
2019
15863595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
GOTOWE 3 POKOJE 62mkw /Balkon /Zielona okolica 27252582 15863595 Oferta deweloperska0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru!W ofercie funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe  o powierzchni 62 m² z balkonem 3,43 m².  Inwestycja to osiedle w topowej lokalizacji z licznymi terenami rekreacyjnymi wokół oraz licznymi udogo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

728 000 PLN (11 742 zł/m2)

3
1
62 m2
2025
15858639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27151802 15858639 Prezentujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w pełnym rozkładzie zlokalizowane na zamkniętym monitorowanym i strzeżonym osiedlu przy ul. Obornickiej 77.Nieruchomość znajduje się na II piętrze niskiego budynku i składa się z salonu z wyjśc...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

625 000 PLN (12 553 zł/m2)

2
1
49.79 m2
2005
15799128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181674 15799128 Prezentujemy Państwu NOWE (2023 r) 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu ,,Nowe Miasto Różanka w apartamentowcu przy ul. Młynarskiej, który został odrestaurowany dzięki czemu industrialny wygląd młyna idealnie wpisuje się w aktualne trendy ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (18 943 zł/m2)

2
1
36.9 m2
2023
15845068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26850334 15845068 Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na rzekę2 pokojegarażkomórkaPiętro: 14Rynek: wtórnyForma własności :pełna własnośćInformacje dodatkowe:taras 12,10 m²piwnica 4,81 m²garażklimatyzacjarolety zewnętrznekominek elektrycznyspiżarkaZ przyjemnością prezent...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 060 000 PLN (19 835 zł/m2)

2
-
53.44 m2
2016
15865548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie GOTOWE do odbioru/Zielona okolica 27303510 15865548 Oferta deweloperska0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru W ofercie funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,61 m² z loggią 2,37 m². Przemyślany układ daje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju. Inwestycja to osiedle w topowej lokalizacji z liczny...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

616 000 PLN (13 106 zł/m2)

3
1
47 m2
2025