• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Rogowska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rogowska

Znaleźliśmy 1,553 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wrocław

15887979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797898 15887979 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15887638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27789697 15887638 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 999 PLN (17 547 zł/m2)

1
1
26.5 m2
1984
15886808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27767779 15886808 Na sprzedaż – przestronna kawalerka z osobną kuchnią 39 m² + piwnica ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m² z dodatkową piwnicą (4,2 m²), położona na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Zdrowej. Mieszkanie stan...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

518 000 PLN (13 275 zł/m2)

1
1
39.02 m2
1970
15886683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27764026 15886683 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 000 PLN (8 017 zł/m2)

2
1
35.8 m2
1930
15885759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27740741 15885759 2 pokoje 47,5 m² ul. Wesoła przy Aquaparku & Wroclavii po remoncie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m², położone w świetnej lokalizacji przy ul. Wesołej – tuż obok Aquaparku Wrocław oraz Wroclavia. Mieszkanie 2 pokoj...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 663 zł/m2)

2
1
47.5 m2
1972
15884766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27711285 15884766 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób szukających nieruchomości z charakterem. Prawdziwym wyróżnikiem jest ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 770 000 PLN (27 518 zł/m2)

4
2
137 m2
2010
15847317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26906227 15847317 DWUPAK INWESTYCYJNY 2 Niezależne Mieszkania 94,48 m Stare Miasto ParkingZapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego Antoniego, tuż przy Kinie Helios, w dzielnicy Wrocław-Stare Miasto....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (15 684 zł/m2)

4
2
95 m2
1995
15859824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176726 15859824 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,30 m2.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zna...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (12 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15490315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19736649 15490315 Opiekun ofertyJacek Mamińskilicencja PFRN nr 30802tel. 602 101 602Mieszkanie o powierzchni 57,08 m2 w zadbanej kamienicy na czwartym piętrze przy ul. Worcella.Otoczenie nieruchomości:Bardzo dobre połączenie z każdą częścią miasta. W sąsiedztwie: ziel...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

475 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
-
57 m2
1880
15812630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26540695 15812630 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary Wrocławskie.Wnętrze wykończone materiałami najwyższej jakości r...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 019 000 PLN (17 271 zł/m2)

3
1
59 m2
2020
15800242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210350 15800242 Opiekun ofertyDaniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie w kamienicy z potencjałemNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, położone na 1. piętrze kamienicy z początku XX wieku przy ul. Żeromskiego, w jednej z lepiej skomunikowan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 900 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
62 m2
1900
15790697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25974688 15790697 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech mieszkań we Wrocławiu, idealny dla inwestora poszukującego pewnej i rentownej lokaty kapitału. Każde z mieszkań posiada odrębną księgę wieczystą, a całość daje możliw...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (16 054 zł/m2)

3
-
56 m2
1909