• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Romana Dmowskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Romana i Dmowskiego

Znaleźliśmy 1,536 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wrocław

15893713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917534 15893713 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 891 PLN (23 134 zł/m2)

1
1
29 m2
2027
15893709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27917533 15893709 Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu w okolicy ulicy Starachowickiej. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 2 piętrze ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 524 PLN (12 299 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15893718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917528 15893718 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie z centrum Wrocławia. Mieszkanie s...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

505 739 PLN (16 858 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15893712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27917526 15893712 Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,34m2 z wyjściem na balkon o pow. 23,82m2 z niepowtarzalny...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 932 820 PLN (18 064 zł/m2)

5
1
107 m2
2026
15893711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27917518 15893711 Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2 aneksami kuchennymi o łącznej powierzchnie 97,48m2 i aż 3 balkon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 187 197 PLN (12 239 zł/m2)

5
2
97 m2
2025
15840167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26770055 15840167 Prezentujemy Państwu przestronne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76,30 mkw rozłożone na dwóch poziomach - bez skosów, znajdujące się na IIIIV p. niskiego budynku cichego i spokojnego osiedla przy ul. Róży Wiatrów.Rozkład to: parter - północn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (10 472 zł/m2)

3
-
76.3 m2
2000
15876241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27533134 15876241 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na granicy dwóch osiedli KlecinaPartynice osiedle Krzyki przy ulicy Partynickiej. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2005 roku.W skład mieszkania wchodzą:- s...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

835 000 PLN (11 576 zł/m2)

3
1
72.13 m2
2005
15714899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24475972 15714899 Przestronne mieszkanie z przytulnym balkonem w w zielonej części Wrocławia idealne dla młodych, aktywnych osób, które cenią zdrowy styl życia, kontakt z naturą i nowoczesne rozwiązania w duchu ekologii.Opiekun oferty:Izabela Wójciktel. 602?101?602Oto...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

678 600 PLN (12 118 zł/m2)

2
1
56 m2
2025
15746850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089342 15746850 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602Mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem!Powierzchnia użytkowa ok.58,70 m2:- salon z aneksem - ok. 15,71 m2,- sypialnia - ok. 10,01 m2,- łazienka - ok. 4,52 m2,- przedpokój - ok. 8...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15584170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21859060 15584170 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie wykończone pod klucz bez kuchni i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona jest na wrocławskim Psim Polu w dynamicznie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

540 000 PLN (16 875 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15333979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16083736 15333979 Opiekun oferty:Sebastian Święcicki602 101 602Mieszkanie wykończone, bez mebli kuchennych i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem 23,72 m2- Sypialnia 13,02 m2- Po...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 736 PLN (13 734 zł/m2)

4
-
80 m2
2024
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026