• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Ryszarda Wagnera

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wagnera i Ryszarda

Znaleźliśmy 1,524 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wrocław

15896215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973183 15896215 3 pokoje 60 m² Karłowice Zamknięte osiedle_.Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul. Czajkowskiego w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Wrocławia – Karło...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 999 PLN (10 832 zł/m2)

3
1
60.01 m2
2000
15896913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991672 15896913 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63,60 m, położone na spokojnym osiedlu Gajowice. Nieruchomość wyróżnia się wysokimi sufitami, funkcjonalnym układem oraz wyjątkowym charakterem wnętrz, łączącym kl...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

2
-
63 m2
1930
15523025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20457369 15523025 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m), zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w sercu miasta.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15881179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625332 15881179 ***NOWA OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI***Duża kawalerka tuż obok RynkuDoradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania:Z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia przy ul. Ruskiej na Star...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
1
42 m2
1900
15884882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714189 15884882 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wykończonego studia z balkonem w prestiżowej inwestycji tuż nad rzeką!Zapraszam na prezentację: Aleksandra Anyszko +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ulica Michalczyka to lokalizacja łącząca...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

725 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
1
35 m2
2025
15861719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210919 15861719 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602 ***for english scroll down***Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w ścisłym centrum Wrocławia z pięknym widokiem na ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (16 818 zł/m2)

2
1
44 m2
1960
15724031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24650452 15724031 Opiekun oferty: WIOLETTA GRZESIAKtel. 602 101 602Nr Licencji PFRN 2258Oferta wyłącznie w SDP NieruchomościPolecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym balkonem na Klecinie.Lokal całkowicie wyposażony i urządzony w wysoki...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 763 zł/m2)

2
-
38 m2
2020
15709010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24348459 15709010 SŁONECZNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 OGRÓDKAMI. OSOBNA KUCHNIA.Oferta na wyłączność.Tylko w SDP Nieruchomości.Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 4 pokojowe w budynku z 2020...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

925 000 PLN (15 417 zł/m2)

4
1
60 m2
2020
15708462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24341796 15708462 SŁONECZNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA FONTANNĘ. OSOBNA KUCHNIA I BALKON. Miejsce postojowe w garażu podziemnym.Oferta na wyłączność.Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszka...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 000 PLN (14 188 zł/m2)

4
-
69 m2
2018
15896407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979455 15896407 Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,44m2 z ogródkiem o pow. 31,22m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Reymonta - świetnie skomunikowana lokalizacja z centrum Wrocławia komun...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

838 663 PLN (13 527 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15848421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26937530 15848421 Opiekun oferty:Sebastian MatczakLicencja PFRN nr 317262-pokojowe mieszkanie na osiedlu Olimpia Port.Otoczenie nieruchomości:- inwestycja z całodobową ochroną, monitoringiem, cichobieżnymi windami, klubem mieszkańca, siłownią i wieloma udogodnieniami!...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (14 975 zł/m2)

2
-
40 m2
2014
15882530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27667706 15882530 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 75,1 m2 na Gądowie. Mieszkanie w rozkładzie na 9. piętrze. Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Popowi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

744 000 PLN (9 920 zł/m2)

4
1
75 m2
1980