• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 313

15490321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19736666 15490321 Mieszkanie 3 pokoje, osobna kuchnia w samym centrum tuż przy rynku  , ul. Pawłowa WrocławSame zalety: blisko Rynku, węzłów komunikacyjnych (autobus i tramwaj prawie pod domem), barów, restauracji, food trucków, targowiska, szkoły, przychodni, kino, t...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (9 841 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15889239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846241 15889239 Kawalerka w centrum !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 999 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15814915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649492 15814915 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w samym centrum Wrocławia. Doskonała propozycja zarówno na pierwsze mieszkanie, jak i pod inwestycję.Zapraszam na prezentacjęRenata Mayertel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (16 364 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15889779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861439 15889779 Polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie usytuowane w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku - przy ul. Widok. Rewelacyjna lokalizacja - blisko do deptaka przy ul. Świdnickiej, blisko płyty Rynku, deptaka przy ul. Oławskiej, Teatru Lalek, parku Ha...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 000 PLN (12 951 zł/m2)

2
-
41.31 m2
1930
15878299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27592618 15878299 3-POKOJOWE MIESZKANIE, SZCZEPINBez prowizji i podatku PCCNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,34 m2 znajdujące się na 5 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul. Gnieźnieńskiej (Stare Miasto, Szczepin).Mieszkanie gotowe...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (15 982 zł/m2)

3
-
55 m2
2023
15812605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26538853 15812605 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version belowMarina Miasto, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja nad OdrąDo mieszkania przynależy komórka lokatorska W CENIE.Istnieje możliwość dokupieniamiejsca postoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (20 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15812607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26538855 15812607 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15828078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649591 15828078 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,1 m2 znajdujące się na Szczepinie - 2 km od Rynku! Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem (pełniło taką funkcję przez ostatnie kilka lat). Zlokalizowane 2km od Rynku w otoczeniu zieleni, sklepów i wszyst...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (11 979 zł/m2)

3
1
48 m2
1972
15866193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27315542 15866193 Duża kawalerka z ogrodem Możliwość wydzielenia sypialni Inwestycja Premium CentrumSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z ryn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (19 019 zł/m2)

2
1
52 m2
2024
15890090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27868858 15890090 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy Parku!Otoczenie nieruchomości:Przedmieście Oławskie to jedna z najbardziej klimatycznych i dy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

796 144 PLN (13 727 zł/m2)

3
2
58 m2
2026
15480186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19499256 15480186 Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego o powierzchni 48,64 m2. Otoczenie nieruchomości:Kępa Mieszczańska to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji we Wrocławiu. Osiedle jest odsuni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 653 PLN (16 659 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15425050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18271961 15425050 REZERWACJA OFERTY! Mieszkanie GOTOWE i DUŻE o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE idealne dla dużej rodziny lub jako ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (13 782 zł/m2)

4
2
87 m2
2024