• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto Księcia Witolda

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Witolda i Księcia

Znaleźliśmy 318 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Miasto Stare Wrocław

15768507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25547056 15768507 Opiekun ofertyPaweł Grzesiktel. 602 101 6023-pokojowe mieszkanie 64,9 m ul. Rydygiera Nadodrze WrocławNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,9 m, położone na 3. piętrze z 5 w budynku z 1994 roku przy ul. Rydygiera jednej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 484 zł/m2)

3
2
64 m2
1994
15613179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 10 pokojowe 22471752 15613179 Zapraszam do zapoznania się z wielopokojową, przestronną nieruchomością w kamienicy na Podwalu Mieszkanie do remontu, w ofercie zamieszczono 1 wizualizację. Opiekun oferty:Marta Woźniczka Nr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ta k...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

10
3
206 m2
1900
15523025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20457369 15523025 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m), zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w sercu miasta.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15487231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19661954 15487231 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 17.52 m2,- Kawalerka 2 - 27.34 m2,- Kawalerka 3 - 17.51 m2,- Przedpokój - 6.13 m2.Najważniejsze info...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

964 896 PLN (14 190 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15480488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19512638 15480488 Opiekun oferty:Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Świetne mieszkanie w samym centrum Wrocławia!Mieszkanie w pełni przygotowane do zamieszkania lub wynajęcia.Otoczenie nieruchomości:Ulica Krawiecka jest ulicą przylegająca do wrocławski...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (17 661 zł/m2)

2
-
56 m2
2008
15400927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 17709752 15400927 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z pięciu modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na trzec...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 970 000 PLN (17 909 zł/m2)

6
-
110 m2
1919
15397097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17619335 15397097 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego przy ulicy Księcia Witolda na wrocławskim Starym Mieście. Nieruchomość o powierzchni 68m2 położona jest n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (36 765 zł/m2)

3
-
68 m2
2018
15357471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16710480 15357471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne, - Ogrzewani...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (13 672 zł/m2)

3
-
128 m2
1792
15357465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16710464 15357465 Opiekun oferty:Kruszyński Jakubtel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne,- Ogrzewanie...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 144 000 PLN (13 000 zł/m2)

3
-
88 m2
1792
15872296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489858 15872296 ul. Trzemeska okoliceNowoczesne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 33,50 mkw. z balkonem w budynku z 2022 roku z windą z poziomu zero na Starym Mieście. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku sześciopiętrowym składa się z pokój ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

710 000 PLN (21 515 zł/m2)

2
1
33 m2
2022
15412992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17987273 15412992 ul. Dubois okoliceNowoczesne, bardzo ładne dwustronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,5 m w apartamentowcu z 2015 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w budynku siedmiopiętrowym składa się z salonu z kuchnią, osobnej sypialni, łaz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

890 000 PLN (16 481 zł/m2)

2
1
54 m2
2015
15797304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26140061 15797304 Na sprzedaż doskonale zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, tuż obok Rynku. Jeśli marzysz o połączeniu wygody życia w centrum z prywatnością i ciszą - to miejsce jest dla Ciebie!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest w samym centrum...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

529 000 PLN (14 901 zł/m2)

2
1
35.5 m2
1970