• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 313

15877191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562564 15877191 Duże przestronne i 2 stronne mieszkanie (wysokie budownictwo) w centrum Wrocławia. Duże plastikowe okna - wyciszające. Do mieszkania przynależy piwnica. Zamontowany jest wideo-domofon. Klatka jest po remoncie. Wymienione są piony instalacji wodnej i ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (9 120 zł/m2)

3
-
92 m2
1930
15877963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27585859 15877963 Sprzedam mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto, zaledwie 150 metrów od wrocławskiego Rynku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście, łącząca prestiż zabytkowego centrum Wrocławia z ciszą bocznej uli...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 897 zł/m2)

3
-
46.7 m2
1967
15861573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27208046 15861573 Zamieszkaj w mieszkaniu o powierzchni 32,5 m² w centrum Wrocławia.Lokal znajduje się na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z cegły z 1964 roku.Mieszkanie ma dwa pokoje, oddzielną kuchnię , balkon z zadaszeniem i podwieszaną suszarką.Mieszkanie odśwież...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (15 354 zł/m2)

2
-
32.5 m2
1964
15857163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27117081 15857163 Do sprzedania apartament z czterema sypialniami i przestronnym salonem z aneksem kuchennym. Klimatyzowany, w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania. Jedna sypialnia z balkonem oraz loggia z wyjściem z kuchni z widokiem na Ratusz oraz kościół Marii ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (17 857 zł/m2)

4
-
84 m2
2000
15849659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26977122 15849659 Na sprzedaż komfortowe, klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Wrocławia - zaledwie 10–15 minut spacerem od Rynku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako in...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

579 000 PLN (14 475 zł/m2)

2
-
40 m2
1970
15878106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588381 15878106 Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Wrocławia?Mieszkanie do zamieszkania o powierzchni 68 m² znajduje się na 10. piętrze w 15-piętrowym bloku. Posiada trzy pokoje oddzielną kuchnię, balkon i piwnicę. W budynku znajduje się winda, a ogrzewanie jest...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

755 000 PLN (11 103 zł/m2)

3
-
68 m2
1970
15859199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27165067 15859199 Witam.Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie spółdzielcze własnościowe zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Szczepin na 8 piętrze w budynku z windą.Mieszkanie jest w stanie pod klucz, po generalnym remoncie.Wymienione zostały instalacje elektryczna, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

560 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
-
42 m2
1968
15873363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27515988 15873363 Opiekun oferty Dominika NowakNr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 6025-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 97 m2, położone jest na 3 piętrze, 5-piętrowej kamienicy na Przedmieściu Oławskim.Otoczenie nieruchomościNieruchomość zlokalizowana jest jednej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (10 196 zł/m2)

5
-
97 m2
1910
15853724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27055139 15853724 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIŚwieżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość znajduje się na 13. piętrze.Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (26 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15849481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26969241 15849481 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,78 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Stanisława Worcella 2 we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym cen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

700 000 PLN (8 537 zł/m2)

4
-
82 m2
1910
15675949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23759171 15675949 Niewielkie mieszkanie  w przystępnej cenie w samym centrum miasta niedaleko Rynku ul. Komuny ParyskiejIdealne dla pary, singla, studenta i inwestora. Niewielka powierzchnia 26,58m2 mieści w sobie salon z otwartą kuchnią, łazienkę z prysznicem, przedp...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

370 000 PLN (14 231 zł/m2)

1
1
26 m2
1920
15841356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26789326 15841356 Opiekun ofertyŁukasz Szajkowskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na wrocławskim Szczepinie w doskonałej lokalizacji, łączącej bliskość centrum z terenami rekreacyjnymi.W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura: lic...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

385 000 PLN (15 400 zł/m2)

1
-
25 m2
1980