• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 509

15890411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876206 15890411 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Gotowa inwestycjaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

678 600 PLN (12 118 zł/m2)

3
2
56 m2
2025
15848096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26932993 15848096 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 60210160221 maja w godzinach 15:00 - 19:00 odbędą się Dni Otwarte w tej nieruchomości.Zamieszkaj w komfortowych wnętrzach z ogrodem znajdujących się w jednej z najpiękniejszych części Wrocł...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 880 000 PLN (18 990 zł/m2)

4
2
99 m2
1936
15654060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23365263 15654060 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJIBez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańErgonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich, dostępne układy 2 5-pokojowych lokali.Promocyjna cena!...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

539 872 PLN (13 843 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15886099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27747198 15886099 OKAZJA!! 2 pokoje z oddzielną kuchnią DO REMONTUOferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Stalowej, na osiedlu Gajowice.UKŁAD POMIESZCZEŃNa powierzchnię 48 m2 składają się:- salon z zachodnią ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

520 000 PLN (10 833 zł/m2)

2
-
48 m2
1963
15443371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18674781 15443371 Rynek pierwotny bez podatku PCC i prowizjiNa sprzedaż 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,25 m2 z ogródkiem!Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji znajdującej się na Lipie Piotrowskiej. To przestronne dwupoziomowe mieszkanie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 945 PLN (10 244 zł/m2)

3
-
86 m2
2025
15276127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14479460 15276127 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91m2, znajdujące się trzecim piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach.Gotowe do odbioru!Rynek pierwotny, bez PCC i prowizji Mieszkanie składa się z: - salo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (14 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15888359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810234 15888359 Nowe WYKOŃCZONE POD KLUCZ 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,18 m z balkonem 5,62 m, położone w kameralnej inwestycji w spokojnej, zielonej częśc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

645 711 PLN (16 143 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15878299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27592618 15878299 3-POKOJOWE MIESZKANIE, SZCZEPINBez prowizji i podatku PCCNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,34 m2 znajdujące się na 5 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul. Gnieźnieńskiej (Stare Miasto, Szczepin).Mieszkanie gotowe...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (15 982 zł/m2)

3
-
55 m2
2023
15784712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25860381 15784712 Nowe 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,71 m z balkonem 5,62 m, położone w kameralnej inwestycji w spokojnej, zielonej części Wrocławia w okolicy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

562 302 PLN (16 538 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15828190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26627273 15828190 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z pięknym tarasem ul. Semaforowa Na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z tarasem, klimatyzacją, miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatne) oraz komórką lokatorską (3,32 m), zlokalizowane prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (12 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2016
15812605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26538853 15812605 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version belowMarina Miasto, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja nad OdrąDo mieszkania przynależy komórka lokatorska W CENIE.Istnieje możliwość dokupieniamiejsca postoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (20 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15812607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26538855 15812607 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019