• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 277

15704430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24263538 15704430 Apartament w prestiżowej inwestycji - Port 69 - położonej nad brzegiem jeziora należącego do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Propozycja dla osób, które uwielbiają wypłynąć na szerokie mazurskie akweny i chcą zagwarantować sobie bezpieczną przystań...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

983 812 PLN (17 999 zł/m2)

3
1
54.66 m2
2025
15697191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24128498 15697191 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Idealna propozycja na inwestycję, przeznaczenie na prowadzenie działalności gospodarczej.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinero01zh ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (12 005 zł/m2)

2
1
60.81 m2
2014
15574195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21624117 15574195 Mieszkanie w Mikołajkach, idealne dla singla, pary, sprawdzi się również inwestycyjnie. Wymaga odświeżenia.LOKALIZACJANieruchomość zlokalizowana w Mikołajkach - mazurskim centrum turystyki i rekreacji. Miasto cieszy się zainteresowaniem turystów zaró...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

289 000 PLN (6 594 zł/m2)

2
1
43.83 m2
1975
15885271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721746 15885271 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Reda, Gumieńce w Szczecinie.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą.Nieruchomość idealna dla osób ceniących dostęp do skle...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (8 556 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1980
15883680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675400 15883680 Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch apartamentów o pow. 38 mkw. położonych na 4. i 6. Piętrze nowoczesnego kompleksu Apartamenty Kasprowicza w Kołobrzegu. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort i wygodę – plaża oddalona jest zaledwi...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

950 000 PLN (24 882 zł/m2)

2
1
38.18 m2
2022
15673587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23710845 15673587 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne dla pary, małej rodziny. Bardzo dobra lokalizacja, blisko lasu, jeziora, dobry dostęp komunikacyjny. Spokojne sąsiedztwo. Link do wirtualnego spaceru: https:sb360.onlinesfkg5t...

Słupy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

750 000 PLN (8 427 zł/m2)

4
1
89 m2
2008
15648601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23272056 15648601 Apartament o pow. 65,6 m2, położony nad objętym strefą ciszy jeziorem Pluszne. Z okien i tarasu rozpościera się widok na jezioro. Niezwykle spokojne i urokliwe miejsce gwarantujące relaks w bliskości natury.Obejrzyj FILM: https:www.youtube.comwatch?v...

Kołatek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 030 000 PLN (15 701 zł/m2)

3
2
65.6 m2
2013
15604422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22286436 15604422 3-4 pokojowe nowe - dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy tuż przy Parku Centralnym, Starym Mieście, z funkcjonalną antresolą, drugą łazienką na piętrze. Obejrzyj wirtualny spacer: https:sb360.onlinemjfzmh ( jeśli nie widzisz linku sko...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

850 000 PLN (8 673 zł/m2)

3
2
98 m2
2020
15883569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675260 15883569 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego, słonecznego mieszkania na wysokim parterze o pow. 49,9 mkw. w okolicy Szosy Polskiej. To doskonała propozycja dla seniora lub pary. Mieszkanie urządzone jest w stonowanych kolorach i pozostawia ...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

524 000 PLN (10 501 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2005
15857054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27112157 15857054 Do sprzedaży mieszkanie 3 pok rozkładowe przy ulicy OlszewskiejMieszkanie składa się z- przedpokoju- oddzielnej widnej kuchni- łazienki- oddzielne Wc- pokój- duży pokój z przejściem do mniejszego ( przechodni ) z wyjściem na balkon- do mieszkania prz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (15 431 zł/m2)

2
1
61.5 m2
1964
15886627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762888 15886627 Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy JASNYCH BŁONIACH w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z widokiem na tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 240 zł/m2)

3
1
64.86 m2
1940
15647632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23239293 15647632 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem 55 m² Biskupin przy parku Lokalizacja: Wrocław, Biskupin Powierzchnia: 55 m² Piętro: wysoki parter w 4-piętrowym budynku (rok budowy: 1964) Pokoje: 2 duże, słoneczne i niezależne Kuchnia: osobna Stan: do remontu...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 900 PLN (12 362 zł/m2)

2
-
55 m2
1964