• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 224

15872200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27488119 15872200 Na sprzedaż wyjątkowy apartament o łącznej powierzchni 187,8 m.2. znajdujący się na ostatnim piętrze w 12 piętrowym budynku. Na apartament składają się: - apartament główny o powierzchni 151,7 m.2, połączony z dwóch mniejszych (2 Księgi wieczyste); -...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 695 000 PLN (25 107 zł/m2)

6
-
187 m2
2000
15862005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27220541 15862005 Bardzo ładne słoneczne mieszkanie (wschódzachód), czteropokojowe o powierzchni 85,4m2. Położone w Skierniewicach ul. Reymonta na trzecim piętrze. Wygodny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Cztery pokoje (22,4 m2, 9,14 m2 i ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

683 200 PLN (8 038 zł/m2)

4
-
85 m2
1993
15861915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27217636 15861915 Przestronne mieszkanie 5-pokojowe znajdujące się w jednej z najlepszych lakalizacji Szczęśliwic. Położone na 1 piętrze z 6 w budynku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie ma okna na trzy strony świata i posiada korzystny układ pomie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (18 846 zł/m2)

5
-
130 m2
2000
15851820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27022379 15851820 Elegancki apartament w sercu Warszawy Prezentujemy wyjątkowy, przestronny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Siennej. To idealna propozycja dla osób ceniących życie w centrum metropolii, które jednocześnie poszukują ciszy,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 370 000 PLN (30 000 zł/m2)

3
-
79 m2
2007
15826500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26649703 15826500 Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o pow. 90,7 m². Wygodne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 90,7 m² , położone na 4 piętrze zadbanego budynku z 1998 roku z windą. Mieszkanie z przemyślanym układem i wysokim stan...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (19 889 zł/m2)

4
-
90 m2
1998
15807518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26367980 15807518 Apartament 167 m.2 w inwestycji zrealizowanej przez Skanska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, przestronnego apartamentu położonego w prestiżowej lokalizacji przy al. Jana III Sobieskiego 1. To idealna propozycja dla os...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 480 000 PLN (14 850 zł/m2)

3
-
167 m2
2000
15889005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840323 15889005 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Kawalerka na pierwszym piętrze. Powierzchnia: 2...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

208 119 PLN (8 325 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15889009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840320 15889009 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,65 m², położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Dmowskiego 5 w Łomży. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji, jak i dla inwestorów. Najważniejsze...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

245 000 PLN (5 613 zł/m2)

2
1
43.65 m2
-
15889018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840310 15889018 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,8 m², usytuowane na I piętrze zadbanej kamienicy w Szczecinie na osiedli Drzetowo. Układ mieszkania obejmuje: duży pokój dzienny z umeblowaniem osobną, wygodną kuchnię z miejscem na stół łazienkę ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

318 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
1
31.8 m2
1970
15876613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27542407 15876613 Wyjątkowe, Przestronne Mieszkanie 116,44 m² - Idealne dla Rodziny Blisko Parku Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne i niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 116,44 m² , zlokalizowane na spokojnym i doskonale skomunikowanym osied...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 860 000 PLN (16 034 zł/m2)

5
-
116 m2
2004
15819114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649691 15819114 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Stan po generalnym remoncie, z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów wykończeniowych jak naturalny kamień w kuchni i łazience, nowe drewniane podłogi. Kuchni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (29 032 zł/m2)

3
-
62 m2
1910
15737977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24898227 15737977 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu zlokalizowanym na pograniczu Woli i Śródmieścia. Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze, z ładnym widokiem na panowramę Warszawy. Salon z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnia z wyjścien ma niewiel...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 860 000 PLN (28 615 zł/m2)

2
-
65 m2
2002