• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 245

15820625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646757 15820625 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m² , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na ul. Woźniców (Czyżyny, okolice M1). Lokal wykończony gotowy do zamieszkania od zaraz - wszystkie meble w cenie. Mi...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 000 PLN (18 971 zł/m2)

2
-
34 m2
2023
15810180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe | 81 m² | 3 pokoje | Poddasze 26406754 15810180 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14CMetraż: ok. 81 m² powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m²Piętro: 33 (mieszkanie dwupoziomowe + poddasze)Liczba pokoi: 3Balkon: ok. 6 m²Rok budowy: 2002Stan prawny: peł...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (10 481 zł/m2)

3
2
81 m2
2002
15793965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26059986 15793965 Mieszkanie z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała!Na powierzchnię mieszkania obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łączna powierzchnia 62,52 m2. Dodatkową powierzchnię stanowią: - pomieszczenia ...

Pogorzała (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

400 000 PLN (6 452 zł/m2)

2
-
62 m2
1939
15743928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027249 15743928 Przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Młodych!Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój.Nieruchomość bardzo słoneczna, jasna!W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 200 PLN (7 258 zł/m2)

3
-
55 m2
1980
15620908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22614210 15620908 Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim , o powierzchni 50 m². Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi , kuchni, łazienki, korytarza, balkonu oraz przyn...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

3
-
50 m2
1978
15541014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 85 m2, Warszawa Praga Pd - Kamionek 20852358 15541014 1 310 000 zł I Sprzedaż I 4 pokoje 84,60 m2 I Warszawa Praga Pd. I Kamionek I ul. LubelskaZamoyskiegoPrzedmiotem sprzedaży jest ciche, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 84,60 m2 z balkonem i piwnicą 2 m2 oraz miejscem postojowym (14,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 310 000 PLN (15 595 zł/m2)

4
1
84 m2
1997
15628849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22821772 15628849 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Legnicy, zlokalizowane przy Placu Katedralnym. To wyjątkowa nieruchomość, która zachwyca zarówno swoją przestronnością, jak i niezwykłym widokiem na centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 94 m² znajduje si...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

570 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
1
94 m2
1930
15479585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19490785 15479585 LOKALIZACJA: Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Kościuszki. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Dwa mieszkania w cenie jednego. Idealna inwestycja pod wynajem. Ulokuj swoje fundusze w nieruchomość i zarabiaj. Albo zamiesz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

445 000 PLN (4 238 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15425577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18283391 15425577 Na sprzedaż mieszkanie w centrum Legnicy – ul. Parkowa.Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², zlokalizowane w samym centrum Legnicy, przy ul. Parkowej. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość do wszelkich udogodnień miejski...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

420 000 PLN (5 455 zł/m2)

4
1
77 m2
1930
15815857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26609517 15815857 Zielona Oaza – komfortowe nieruchomości, na nowym osiedlu Prezentujemy kameralną inwestycję Zielona Oaza, zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zg...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15753917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25218821 15753917 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m², zlokalizowane przy ul. Jankowskiego, na osiedlu Piekary B w Legnicy.Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze zadbanego, trzypiętrowego budynku mieszkalnego i wyróżnia się nowo...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
70 m2
2017
15731340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24792041 15731340 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe – Legnica, os. Piekary B, ul. Batalionu Parasol Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m², usytuowanego na I piętrze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji. To doskonała propozycja dl...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

390 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
1
65 m2
1960