• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 224

15889064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842431 15889064 lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 25 wraz z udziałem wynoszącym 58810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

87 000 PLN (2 351 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15881903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
130 metrów do dyspozycji*2 ogródki, garaż, komórka 27652100 15881903 Chcesz mieć nieco więcej przestrzeni do życia, miejsce do zabawy dla dzieci lub po prostu lubisz chill out na świeżym powietrzu?Nie lubisz przepłacać za zbędne metry kwadratowe korytarzy i niefunkcjonalnej przestrzeni?Mamy dla Ciebie świetną propozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 598 000 PLN (23 851 zł/m2)

4
2
67 m2
2018
15873331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27515479 15873331 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Augustówka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2019 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 74m2 składa się z:- 3 przestronnych pokoi, - osobnej...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (14 730 zł/m2)

3
1
74 m2
2019
15873328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27515478 15873328 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Wilczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1936NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,17m2 składa się z:-otwartego pokoju z an...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (31 239 zł/m2)

1
1
28.17 m2
1936
15873197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513567 15873197 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Andersena BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym i z wyjście...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 100 000 PLN (16 176 zł/m2)

3
1
68 m2
2015
15872795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27502082 15872795 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Dużej. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:- salonu, - sypialni, - kuchni, - łazienki, ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

650 000 PLN (11 207 zł/m2)

2
1
58 m2
2010
15872798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27502075 15872798 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. GeometrycznejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2024 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym,- oddzielny pokój (sypialnia),- łazien...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

651 900 PLN (15 900 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15872786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27502071 15872786 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Ostrzyckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1971 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-otwar...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (20 800 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1971
15872799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27502060 15872799 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. PuszczykaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 89m2 składa się z:- czterech pokoi,- oddzielnej kuchni,- ł...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (16 517 zł/m2)

4
1
89 m2
1977
15872788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27502054 15872788 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,22m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (20,6...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (23 188 zł/m2)

2
1
42.22 m2
2019
15872802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27502051 15872802 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Stefanii Wilczyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchen...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (19 807 zł/m2)

2
1
38.37 m2
2020
15872758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27501810 15872758 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geometrycznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-Salon 24 m² z wyjściem na ogród...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 450 PLN (13 990 zł/m2)

2
1
55 m2
2025