• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 257

15876076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27529714 15876076 Gotowiec inwestycyjny – 5 pokoi ROI >10% Wrocław, Krzyki Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 56 m², podzielone na 5 niezależnych pokoi, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia (Krzyki), w bezpośr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (12 304 zł/m2)

5
-
56 m2
1970
15875629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526125 15875629 Chcesz mieć blisko do Lasu Łagiewnickiego? To nieruchomość dla Ciebie.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,9 m², w spokojnej, zielonej okolicy Radogoszcz Wschód. Funkcjonalny układ i cisza tego osiedla, tworzą idealne warunki d...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (7 442 zł/m2)

3
1
73.9 m2
1991
15875066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525242 15875066 Na sprzedaż PRZYTULNE mieszkanie z balkonemCenisz przytulne wnętrza i znakomitą lokalizację-wszędzie blisko - to miejsce jest dla Ciebie!Dodatkowo z widokiem na tereny zielone - działki rekreacyjneCenisz balkon – idealne miejsce na poranną kawę lub w...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 000 PLN (14 146 zł/m2)

3
-
48 m2
1990
15868635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27387344 15868635 Na sprzedaż duże, piękne mieszkanie na Karłowicach, świeżo po remoncie w 2025 roku.LOKALIZACJA:Karłowice to spokojna i zielona dzielnica położona w niedalekiej odległości od centrum miasta. Dobry dojazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Blisko wie...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (11 694 zł/m2)

3
-
81.15 m2
1930
15865404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27298171 15865404 Mieszkanie 42m2 mieści się na 5 piętrze.Mieszkanie narożne z pięknym, dużym balkonem z widokiem na aleję Armii Krajowej oraz sypialnią z widokiem na zamknięte patio.Świetna komunikacja z każdą częścią Wrocławia, bezpośrednie połączenie: z Dworcem Kol...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

665 000 PLN (16 220 zł/m2)

2
-
41 m2
2015
15859199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27165067 15859199 Witam.Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie spółdzielcze własnościowe zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Szczepin na 8 piętrze w budynku z windą.Mieszkanie jest w stanie pod klucz, po generalnym remoncie.Wymienione zostały instalacje elektryczna, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

560 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
-
42 m2
1968
15858379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27146984 15858379 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 23,49 m². Znajduje się na 4. piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Ogrzewanie elektryczne; dostęp do internetu. Dodatkowym atutem jest bardzo niski czynsz (340 PLN z funduszem remontowym). Okna wychodzą n...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

375 000 PLN (15 964 zł/m2)

2
-
23.49 m2
1923
15851215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oddzielne pokoje, kuchnia, balkon 27012719 15851215 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu na sprzedaż jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powier...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15676270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Deweloperskie | 2 miejsca postojowe | Odbiory 2026 23768559 15676270 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Strażackiej 23 w Bolszewie - miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z urokami spokojnej, zielonej okolicy. Kup bez prowizji i podatku PCC!Dlaczego właśnie ta ...

Bolszewo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

464 000 PLN (8 286 zł/m2)

2
1
56 m2
2026
15651128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23330012 15651128 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m² na wrocławskim Poświętnem.Doskonała propozycja dla rodziny lub pary. Sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem o wysokim standardzie, co umożliwia natychmiastowe zamieszkanie bez dodatkowych nakład...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

815 000 PLN (12 330 zł/m2)

3
-
66.1 m2
2018
15387036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17397292 15387036 Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 46m², położone w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - salon - sypialnia- oddzielna kuchnia- toaleta- łazienkaMieszkanie jest wyposażone w sprz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 900 PLN (12 933 zł/m2)

2
-
46 m2
1970
15587448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Doki/2 pokoje/hala/ idealna inwestycja! 21905352 15587448 Oferujemy wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji ,,DOKI na terenie Gdańska Śródmieście, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To miejsce łączy w sobie nowoczesność, niepowtarzalny klimat, doskonałą lokalizację. Idea...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 129 000 PLN (25 089 zł/m2)

2
1
45 m2
2023