• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 228

15878337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594109 15878337 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Karabeli BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-trzech poko...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (14 047 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15878341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27594108 15878341 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o łącznej powierzchni 52,83 m² zostało funkcjon...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (20 632 zł/m2)

4
2
52.83 m2
1960
15878336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594103 15878336 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,64m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym – 24,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 010 000 PLN (19 945 zł/m2)

2
1
50.64 m2
2015
15878316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27593899 15878316 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki Powierzchnia dodatkowa:- balkonM...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 625 zł/m2)

2
1
48 m2
2005
15878194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27590348 15878194 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Nasielskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-dwóch poko...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (11 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1960
15878139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27589389 15878139 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Nubijskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,7 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 799 zł/m2)

3
1
55.7 m2
1974
15878116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27589074 15878116 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Nakielskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,31m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ku...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 852 zł/m2)

2
1
50.31 m2
2020
15878123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27589070 15878123 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Bohaterów Września BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 045 000 PLN (23 222 zł/m2)

2
1
45 m2
2014
15878122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27589069 15878122 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Pastelowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,69m2 składa się z:Parter:– salon z aneksem kuchennym ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

730 000 PLN (12 877 zł/m2)

3
1
56.69 m2
2024
15878124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27589063 15878124 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Węgrowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,39m2 składa się z:-salonu z kuchnią i przedpokojem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (14 797 zł/m2)

3
1
53.39 m2
1975
15878079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588030 15878079 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Montwiłłowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,11m2 składa się z:-sypialni: 14,94, -salonu z a...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (16 737 zł/m2)

2
1
45.11 m2
2016
15878078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27588029 15878078 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kubańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,18 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 456 zł/m2)

1
1
37.18 m2
1960