• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 255

15877115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562234 15877115 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. GajcegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1971NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,9m2 zostało podzielone na 2 niezależne kawalerki, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 243 zł/m2)

2
2
37 m2
1971
15877104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562228 15877104 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,27m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (24 426 zł/m2)

3
1
55.27 m2
2017
15877113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562222 15877113 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Fregaty BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 122,7m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią i ja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 822 100 PLN (23 000 zł/m2)

4
2
122.7 m2
2005
15877093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562221 15877093 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Siennickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

539 000 PLN (16 844 zł/m2)

2
1
32 m2
1954
15877072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562114 15877072 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Jerozolimskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielne...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (21 875 zł/m2)

1
1
24 m2
1968
15877059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562108 15877059 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Ogórkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku, w zabudowie szeregowej.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65,7m2 składa się z:-salonu z wi...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (10 350 zł/m2)

3
1
65.7 m2
2002
15883762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675639 15883762 Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej.Budynki kameralne dwupiętrowe. W lokalu znajdują się 3 pokoje:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ładnie zagospodaro...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

780 000 PLN (15 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2008
15883175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673597 15883175 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,6 m², położone na 4. piętrze w budynku przy al. Wyzwolenia, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny, co sprawia, że dobrze sprawdzi się zarówno do zamieszkania,...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 064 zł/m2)

4
1
73.61 m2
1900
15879183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610730 15879183 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów, tereny zielone, baseny - tereny sportowe, sklepy, kościół. Blok położon...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1977
15877073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562206 15877073 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Świętojerskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:-przestronny salon (ok. 23 m²...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (24 568 zł/m2)

3
1
81 m2
1956
15877053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562095 15877053 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,6 m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddziel...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 685 zł/m2)

2
1
47.6 m2
1978
15876767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27553470 15876767 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Leona Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93 m2 składa się z:Poziom pierwszy:- salon z ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (14 516 zł/m2)

4
2
93 m2
2015