• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 072

15219163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13029620 15219163 Opiekun ofertyMaciej Suwałatel. 602 101 602Przestronny dom z pięknie zaaranżowanym i zadbanym ogrodem w atrakcyjnej lokalizacji na nowym osiedlu między Wrocławiem a OławąNieruchomość znajduje się w Nowym Otoku to idealne rozwiązanie dla osób, które c...

Marcinkowice (Dolnośląskie, gm. Oława)

1 500 000 PLN (6 608 zł/m2)

4
-
227 m2
2020
15208715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 12673380 15208715 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Nieruchomość składa się z 4 działek, oferowana do sprzedaży w całości, tj. 12.544 m2.cNieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania ...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

1 757 560 PLN

-
-
12554 m2
-
15194512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12253245 15194512 Opiekun oferty:Julia KowalskaTel: 602 101 602Dom wolnostojący o powierzchni 195,36 m2 w miejscowości Moszyce, gm. Twardogóra.Parter domu umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej o powierzchni ok. 230m2. Otoczenie nieruchomości: Dom w miejscowo...

Twardogóra (Dolnośląskie, gm. Twardogóra)

1 099 000 PLN (5 636 zł/m2)

5
-
195 m2
2003
14722374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 48776 14722374 Opiekun oferty:TOMASZ LEIMANNr Licencji PFRN 28679tel: 602 101 602OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Nieruchomość znajduje się w kamienicy, która została podzielona na trzy odrębne mieszkania. Miejscowość w której znajduje się mieszkanie jest pięknie otoczona l...

Osola (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

899 000 PLN (7 886 zł/m2)

4
-
114 m2
1930
14712720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 48566 14712720 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 6024-pokojowe, dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 93 m2 + strych 60 m2 + 18m2 przedpokój z klatką schodową + 26m2 pomieszczenie gospodarcze, położone na piętrze domu na Krzykach.Otoczenie ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (6 244 zł/m2)

4
-
160 m2
1916
14680669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47699 14680669 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 50,00 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu.Bezproblemowa zgoda na sprzedaż alkoholu....

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

784 000 PLN (15 680 zł/m2)

3
-
50 m2
2019
14678457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 47670 14678457 DZIAŁKI W JANISZOWIE W SĄSIEDZTWIE LASÓW DOLINY BARYCZY, Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ I PROJEKTEM ORAZ ŚWIATŁOWODEM. OFERTA TYLKO W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI!!! ZAPRASZAM!Opiekun oferty Magdalena BorońskaSDP Nieruchomości602101602LOKALIZACJA.Działka położo...

Janiszów (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

211 640 PLN

-
-
1924 m2
-
15888958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27834859 15888958 Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku.Na całkowitą powierzchnię 62,48 m2 wchodzi :-salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon ,-pokój ,-pokój ,-łazienka ,-toaleta ,-duży przedpokój z wbu...

Szczecin (Arkońskie-niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

739 000 PLN (11 828 zł/m2)

3
1
62.48 m2
1985
15600509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22197894 15600509 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami!Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 32.28 m2,- Kawalerka 2 - 26.50 m2,- Kawalerka 3 - 16.74 m2,- Przedpokój - 7.69 m2.Najważniejsze informacje:- ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 148 783 PLN (13 841 zł/m2)

3
-
83 m2
2019
15589858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21972404 15589858 Opiekun oferty:Robert KordowskiTel.: 602-101-602Informacja podstawowe:Działka budowlana o pow. 877 m2 w Lisowicach przy ul. Jaśminowej. Prąd, wodociąg i kanalizacja na terenie działki. Główne atuty działki:- regularny kształt,- cisza,- dojazd prywatn...

Piotrowice (Dolnośląskie, gm. Kostomłoty)

219 000 PLN

-
-
877 m2
-
15589259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21956094 15589259 Komfortowy, przestronny dom z dużą działką położony w miejscowości położonej w południowej części Wrocławia, Mędłów.Powierzchnia: dom około 250 m, działka 536 mOpiekun nieruchomości: Sebastian Święcickitel. 602 101 602W skład domu wchodzą następujące...

Mędłów (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 588 000 PLN (8 921 zł/m2)

5
2
178 m2
2008
15584970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21876612 15584970 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Oferowana nieruchomość składa się z dwóch kamienic, które znajdują się w sercu rynku w Polkowicach. Całkowita powierzchnia obu kamienic wynos...

Polkowice (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

3 000 000 PLN (5 871 zł/m2)

8
-
511 m2
-