• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 559

15881946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653316 15881946 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,50m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
28.5 m2
2018
15881958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653314 15881958 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Talarowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,47m2 składa się z:- pokój dzienny z aneksem kuchenn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 087 000 PLN (17 126 zł/m2)

3
1
63.47 m2
2025
15881942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653307 15881942 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1981NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni w anek...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (21 154 zł/m2)

3
1
52 m2
1981
15881356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629206 15881356 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. WiartelBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju.Mieszkanie własnościowe.Czynsz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (17 857 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15878340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594101 15878340 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Żelaznej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 11 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,14m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej widnej kuchni, - łazienki,- balkonu. Powierzchnia dod...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (20 752 zł/m2)

2
1
48.14 m2
1990
15878319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27593906 15878319 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,84m2 składa się z:- salonu, - sypialni, - kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- taras,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (18 147 zł/m2)

2
1
46.84 m2
2008
15878119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27589067 15878119 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Ordynackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 69m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- d...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 480 000 PLN (21 449 zł/m2)

3
1
69 m2
1956
15878100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27588321 15878100 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Aleksandra Gajkowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,10m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

535 000 PLN (16 163 zł/m2)

1
1
33.1 m2
1976
15878103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588317 15878103 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu z aneksem k...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

565 000 PLN (8 561 zł/m2)

3
1
66 m2
2003
15878104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588316 15878104 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. AluzyjnejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,4 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-sypial...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
44.4 m2
2003
15878101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588313 15878101 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:– salon z aneksem kuchennym z k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (20 169 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15860030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27180529 15860030 Okazja, nowa cena tylko do końca czerwca!!! Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 3001 m2 położona w Dygowie, niedaleko Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja, 2 minuty samochodem do Biedronki, Dino i stacji benzynowej. 5 minut samochodem do Pyszki ...

Dygowo (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

70 000 PLN

-
-
3001 m2
-