• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 968

15771965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25597452 15771965 Lokalizacja: Chrzanów , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem samochodów ciężarowych. W sąsiedztwie hale produkcyjno-magazynowe.Powierzchnie:Powierzchnia działki: 2 381m2Budynek: Maga...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

7 380 000 PLN (7 893 zł/m2)

1
-
935 m2
2025
15723818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24640050 15723818 Sprzedam dom po kapitalnym remoncie w cichej okolicy nie daleko centrum Milanówka,blisko szkoły,boiska ,sklepów Netto,Biedronka,Aldi,bazarku.Dom usytuowany na działce bardzo zadbanej 900m2,wielkości 145m2 ,pięć pokoji,większości parterowy tylko sypia...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
150 m2
2000
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN (1 048 zł/m2)

-
-
10021 m2
-
15863093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27238438 15863093 Sprzedam dwie piękne działki Milanówek Polesie WKD jedna działka 1545 m2 obok działki o podobnych parametrach na której rozpocznie się budowa domów,media znajdują się drodze ul.Brwinowskiej,bliskość całej infrastruktury cisza spokój a zarazem kolejka...

Milanówek (Polesie) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

901 167 PLN (583 zł/m2)

-
-
1545 m2
-
15872599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27498484 15872599 Sprzedam pilnie bardzo ładny dom wolno stojacy z garazem dwustanowiskowym parter salon+kuchnia,wiatrolap.Piętro pokoje 2 lazienki.Mozliwość wykończenia jeszcze podasza uzytkowego.Okolica bardzo spokojna,w odleglości bardzo blisko sklepów,szkół,dojazd...

Milanówek (Polesie) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 880 000 PLN (11 059 zł/m2)

6
2
170 m2
2021
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN (85 zł/m2)

-
-
15500 m2
-
15872479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27494304 15872479 Atrakcyjny teren inwestycyjny pod zabudowę usługową o powierzchni 3,291 ha w Oświęcimiu Przedmiotem oferty sprzedaży jest niezabudowany obszar o całkowitej powierzchni 3,291 ha. Oferowana nieruchomość składa się z dw&oa...

Oświęcim (Małopolskie, gm. Oświęcim)

8 900 000 PLN (270 zł/m2)

-
-
32910 m2
-
15888054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem +garaż + komórka lokatorska 27801527 15888054 Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na prestiżowym osiedlu Platinum II w Grodzisku Mazowieckim. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2023 roku (z windą).Najważniejsze atuty mieszkania:-Przes...

Grodzisk Mazowiecki, Chrzanowska 35

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15868588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27386762 15868588 Sprzedam lokal usługowy na Wilanowie, dobra lokalizacja✔ lokal na parterze✔ witryny od chodnika✔ nowe budownictwo✔ dobrze widoczny lokal usługowy w dobrym punkcie WilanowaZdjęcia poglądowe, nie przedstawiają sprzedawanego obiektu. Szczegółowe informa...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 188 890 PLN (19 899 zł/m2)

1
-
110 m2
-