• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 651

15894694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948174 15894694 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Roztockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,71m2 składa się z:- pokoju dziennego,- aneksu ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (20 179 zł/m2)

1
1
28 m2
2018
15894660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948166 15894660 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,2m2 składa się z:- salonu o pow. 25 m2,- pokoju o pow. ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 058 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1977
15894649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948036 15894649 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Biały Kamień -osiedle Eko Park przy Oranżerii BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 95,8m2 składa się...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 592 500 PLN (37 500 zł/m2)

3
2
95.8 m2
2007
15894651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948034 15894651 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. CzerniakowskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,12m2 składa się z:-salonu-sypialni-oddzielnej,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

767 040 PLN (17 000 zł/m2)

2
1
45.12 m2
1955
15894655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948033 15894655 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Pełczyńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,36m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (18 268 zł/m2)

2
1
50.36 m2
2004
15894648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948031 15894648 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Burakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- dwóch oddzielnych sypialni,- salonu ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
1
60 m2
2015
15894654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948030 15894654 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iberyjskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-sypi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (14 773 zł/m2)

2
1
44 m2
1979
15894530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944535 15894530 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (17 333 zł/m2)

1
1
30 m2
2021
15894567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944525 15894567 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Kuligowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:Parter:-przestronny salon z aneksem k...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (12 833 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15894546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944522 15894546 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIALOKALIZACJA:3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. MarywilskaBUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku. NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 57 m² składa się z s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

963 300 PLN (16 900 zł/m2)

3
1
57 m2
2012
15894534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944521 15894534 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,95m2 składa się z:-przestronny, jasny salon z otwar...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (18 057 zł/m2)

2
1
50.95 m2
2016
15894540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944520 15894540 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. KłopotBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-sy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

2
1
66 m2
2019