• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 861

15885015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27715506 15885015 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

328 265 PLN (64 zł/m2)

-
-
5142 m2
-
15876602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27542217 15876602 TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM BLISKO MORZA! Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, położone przy ul. Pomorskiej 90A, Żabianka. Mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 skł...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (13 170 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15876601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542214 15876601 Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż: 2‑pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15876055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27527568 15876055 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 33,65 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Sztygarskiej 6 wraz z udziałem wynoszącym 108210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałe...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

54 000 PLN (1 636 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15863490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250385 15863490 Przedmiotem wyceny jest nieruchomość składająca się z działki ewidencyjnej nr 30681 o powierzchni 822 m2 (0,0822 ha), obręb nr 0012, 12, nr inw. 5045250, zlokalizowana w Sosnowcu, w rejonie ulic Wojska Polskiego - Orląt Lwowskich. Nieruchom...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

168 000 PLN (204 zł/m2)

-
-
822 m2
-
15863482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250378 15863482 Nieruchomość ma kształt regularny. Teren działki płaski, jednakże pomiędzy ulicą Majora Henryka Hubala Dobrzańskiego a powierzchnią działki występuje różnica poziomów. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i ś...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

578 000 PLN (161 zł/m2)

-
-
3589 m2
-
15863431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248699 15863431 Nieruchomość obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi 28888, 28889 oraz 288810 o łącznej powierzchni 490 m². Działki gruntu są zapisane w księdze wieczystej numer KA1S000087789 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu. ...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

122 000 PLN (249 zł/m2)

-
-
490 m2
-
15863428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248697 15863428 Nieruchomość gruntowa stanowi działkę ewidencyjną nr 5081 o powierzchni 3350 m², położoną w Sosnowcu przy ul. Mikołajczyka, zapisaną w księdze wieczystej KA1S000559912. Działka posiada kształt zbliżony do prostokąta, co s...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

181 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
3350 m2
-
15863446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248696 15863446 Nieruchomość położona w Katowicach, dzielnica Murcki, w rejonie ul. Pawła Kołodzieja, obręb Górne Lasy Pszczyńskie. Działka ma kształt nieregularny, zbliżony do wydłużonego wąskiego prostokąta, o nierównej powierzchni. Teren porośnięty drze...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

385 500 PLN (40 zł/m2)

-
-
9589 m2
-
15863432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248694 15863432 Nieruchomość zlokalizowana jest w Sosnowcu, w obrębie Porąbka (dzielnica peryferyjna), w rejonie ulicy Grenadierów. Składa się z działek ewidencyjnych nr 25614 o powierzchni 0,2464 ha, nr inw. 7075649 i o nr 25615 o powierzchni 0,3837 ha, n...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

217 100 PLN (34 zł/m2)

-
-
6301 m2
-
15863429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248693 15863429 Nieruchomość położona jest w Sosnowcu, w obrębie dzielnicy Zagórze, w rejonie ulicy Romana Dmowskiego. Obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi: 662 o powierzchni 0,0981 ha, 6631 o powierzchni 0,0050 ha i 6632 o powierzchni 0,0821 h...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

265 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1852 m2
-
15862428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27226559 15862428 BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2024 r.poz.1145 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14.09.2004 r. w sprawie sposobu i trybu pr...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

136 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
766 m2
-