• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 874

15849480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26969239 15849480 Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w doskonałej lokalizacji w Gliwicach ? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 74,59 m2 w kamienicy po term...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

649 000 PLN (8 770 zł/m2)

2
1
74 m2
1930
15844815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26846732 15844815 Dom w pięknej okolicy, położony wśród drzew w pierwszej linii, 120m od jezioraOsada kilkunastu nowych domów na ogrodzonym i monitorowanym terenie.Prywatna plaża i pomost (udziały we własności).Na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i łazie...

Kozia Góra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

699 000 PLN (10 279 zł/m2)

3
1
68 m2
2022
15833568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Malborku 26747436 15833568 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Malborku - 48,20 m² Cena: 330 000 PLNOferujemy na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,90 m²,w tym pomieszczenie piwniczne 10,4m2,a powierzchnia mieszkalna 48,20 m2.Miesz...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

330 000 PLN (6 875 zł/m2)

2
1
48 m2
1912
15827153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Somonino, działka 2600 m², MPZP, media, jeziora 26636784 15827153 Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Działka budowlana 2600 m² - MPZP, Somonino, media, blisko jezior i lasówNa sprzedaż atrakcyjna d...

Somonino (Pomorskie, gm. Somonino)

249 000 PLN

-
-
2600 m2
-
15712086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24415387 15712086 Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy.Na parterze przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i dużym hallem tworzy komfortową strefę dzienną.Z salonu wyjście na duży zadaszony taras. Dostępna jest również łazienka z wanną.Bezpośrednio...

Ostrowin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

749 000 PLN (5 632 zł/m2)

4
2
133 m2
2006
15136902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica w samym centrum 10694326 15136902 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMKERCYJNE Do sprzedania dochodowa trzy kondygnacyjna kamienica w samym centrum miasta o łącznej powierzchni 602,39 m2,w super lokalizacji.W całym obiekcie, na dwóch kondygnacjach znajduje się 15 mieszkań o pow.od 18-64 m2.,plu...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 011 950 PLN (5 003 zł/m2)

11
-
602 m2
-
15897401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002004 15897401 Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze – Tczew, CzyżykowoSzukasz przestronnego, doskonale zlokalizowanego mieszkania, które możesz urządzić w 100% według własnego pomysłu? A może zależy Ci na nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym lub goto...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

429 000 PLN (8 156 zł/m2)

3
1
52.6 m2
1963
15887896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796868 15887896 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na V piętrze wysokiego bloku windą. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Pierwsze zdjęcie przedstawia możliwości aranżacyjne.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość z...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 782 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1986
15885246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721226 15885246 Wyjątkowa działka w miejscowości Łajs gm. Purda położona 100 m od jeziora, idealna na wybudowanie domu na wypoczynek lub do całorocznego zamieszkania.Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalno-usług...

Łajs (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

286 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15875387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27550526 15875387 Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1041 m² położona w malowniczej miejscowości Kiki, gmina Wodzierady. To miejsce, w którym natura spotyka się z komfortem – idealne zarówno na wakacyjne wypady, jak i na budowę własnego domu całorocznego.Dlac...

Kiki (Łódzkie, gm. Wodzierady)

299 000 PLN

-
-
1041 m2
-
15876090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka z domem -Kosakowo 27529739 15876090 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Ta nieruchomość to znacznie więcej niż dom. To przestronna, szwedzka willa z potencjałem na reprezentacyjną siedzibę Twojej firmy....

Kosakowo (Pomorskie, gm. Kosakowo)

2 180 000 PLN (8 549 zł/m2)

6
3
255 m2
1995
15843234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26806856 15843234 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1147 mkw, położona w jednej z najbardziej spokojnych i perspektywicznych części Nasielska, przy ul. Słonecznej.Gotowa pod budowę domu – pozwolenie na budowę + media + projekt domu.To idealne miej...

Nasielsk (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

216 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
1147 m2
-