• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 098

15838608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26733284 15838608 Atrakcyjna działka budowlana w Ligocie - blisko zalewu i lasów 0,1604 ha KWADRAT - Pośrednictwo Finansowe prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 0,1604ha , położoną w miejscowości Ligota, gm. Koby...

Ligota (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

140 000 PLN

-
-
1604 m2
-
15757697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25305143 15757697 Mieszkania w centrum Ostrzeszowa ! Oferujemy Państwu mieszkania w bloku przy ul. Przemysłowej w Ostrzeszowie . Lokale położone są na pierwszym piętrze budynku. W ramach inwestycji wydzielone zostały cztery mieszkania w stanie...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

344 582 PLN (6 045 zł/m2)

1
-
57 m2
-
15626426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22743011 15626426 Wspaniałe miejsce do wypoczynku lub zamieszkania ..... Letniskowy dom z kominkiem norweskim i olbrzymim tarasem ( 30 m2)Powierzchnia użytkowa 113m2 z poddaszem użytkowym, garaż jednostanowiskowy w zabudowie domu Dzięki przemyślanemu projektowi, tara...

Kuligów (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

670 000 PLN (5 929 zł/m2)

3
2
113 m2
2010
15561932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21370095 15561932 KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowe, wygodne mieszkanie położone w Hanulinie (Zosin). Lokal położony jest na piętrze domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita 61,01m 2 . Oferowane mieszkanie posiada duży, ustawny s...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

417 000 PLN (6 836 zł/m2)

4
-
61 m2
2025
15558812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21262395 15558812 Działka w drugiej linii zabudowy 1000m2 w Radzyminie. Cicha okolica.Wymiary ok 23x44.Jest plan zagospodarowania, który przewiduje:- przeznaczenie terenów: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza;- warunki zabudowy i zagospodarow...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

570 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15897611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom, otoczony drzewami, nad J.Kamieniczno 28007657 15897611 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż urokliwy domek usytuowany na zadrzewionej działce w pobliżu Jeziora Kamieniczno. To miejsce, które zapewni Ci ciszę i ...

Ciemno (Pomorskie, gm. Tuchomie)

620 000 PLN (9 538 zł/m2)

3
1
65 m2
2018
15897633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 28007550 15897633 Adres: Zgorzała, ul. Postępu Powierzchnia: 3276 mkw Położenie: prostokątna Rodzaj: budowlana z MPZP Cena: 1.750.000 zł Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Zgorzała. Działka prostokątna, przestrzałowa. Wymiary ok 18m x 182 m. Sprzedawany ob...

Zgorzała (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 750 000 PLN

-
-
3276 m2
-
15897003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27992454 15897003 Nowoczesna stodoła w zielonej części Brwinowa gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w północnej części podwarszawskiego Brwinowa nowoczesna stodoła zaprojektowana z myślą o komforcie, funkcjonalności i ponadczasowej...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 680 000 PLN (11 586 zł/m2)

4
2
145 m2
2022
15894635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27947970 15894635 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Gliwice, os. Wojska Polskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego, ustawnego i doskonale skomunikowanego mieszkania położonego przy al. Majowej w Gliwicach, na zielonym i cenion...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

455 000 PLN (7 583 zł/m2)

4
-
60 m2
-
15890485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878371 15890485 3 pokoje z balkonem 62,6 m² Trynek Duży potencjał 375 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 6 2,6 m² , położone w Gliwicach przy ul. Asnyka 21A2, w dzielnicy Trynek. Lokal znajduje się na wyso...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

375 000 PLN (6 048 zł/m2)

3
-
62 m2
1990
15886950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27771974 15886950 Przestronne 4 pokoje (74,2 m²) z balkonem spokojna okolica Bojszów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,2 m², położone na 1. piętrze w spokojnej części Bojszowa przy ul. Dąbrówka. ...

Bojszów (Śląskie, gm. Rudziniec)

279 000 PLN (3 770 zł/m2)

4
-
74 m2
1990
15885926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27743843 15885926 Kompleks działek Rudno (gmina Rudziniec) - oferta łączna Działki nr 5, 6, 7 - łączna pow. 1,3996 ha (Rld) Zestaw trzech sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 1,3996 ha . W planie miejscowym oznaczone symbolem Rld - grunty leśne. Do k...

Rudno (Śląskie, gm. Rudziniec)

55 984 PLN

-
-
13996 m2
-