• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 165

15882200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658276 15882200 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna w Tarnowie Podgórnym.Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną: działkę budowlano-inwestycyjną o numerze ewidencyjnym 114426, zlokalizowaną przy ul. Poznańskiej 153 w Tarnowie Podgórnym, której ł...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 350 000 PLN

-
-
5495 m2
-
15876909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unique Tower | 14 piętro | Idealne pod wynajem 27558638 15876909 Unique Tower 14  piętro Wysoki standard Widok na samo Centrum WarszawyPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone na 14 piętrze prestiżowej inwestycji Unique Tower, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawa — tuż przy Rondo D...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 023 000 PLN (31 969 zł/m2)

1
1
32 m2
2022
15876912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z garderobą na Woli 27558637 15876912 Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,44 m², położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku przy ul. Kasprzaka 29C na warszawskiej Woli.Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia - idealne dla rodziny,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (21 161 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15876911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z pralnią/garderobą na Ursusie 27558636 15876911 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ursus, ul. Posag 7 Panien.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, ciche i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 61,65 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z windą....

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 040 000 PLN (17 049 zł/m2)

3
1
61 m2
2021
15869156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27402664 15869156 Oferuję Teren inwestycyjny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej o powierzchni 1,8675 ha położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski, 1,5 km od Morza Bałtyckiego!Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje si...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

11 000 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
18675 m2
-
15856705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27103238 15856705 Rewelacja – 2-pokojowe mieszkanie na Przylesiu w świetnym standardzie - Wańkowicza!Przedstawiamy elegancko i nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na drugim piętrze bloku, umiejscowionego na genialnym pod względem i...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15852840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27041774 15852840 Duża kawalerka na śródmieściu – Koszalin, ul. Głowackiego !Prezentujemy dochodową inwestycję zlokalizowaną na zacisznym osiedlu, jednak w pobliżu centrum, przy ul. Głowackiego w Koszalinie!!!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZEUnikalna nieruchomość ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

239 000 PLN (7 967 zł/m2)

1
1
30 m2
2000
15850251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1ha zabudowa szereg /bliźniacza blisko Waw 26992229 15850251 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ, BLIŹNIACZĄ LUB SZEREGOWĄ JEDYNIE 35 KM OD WARSZAWY!Na sprzedaż działka o powierzchni 9113 ha (ok. 35m x 260m) w Zakroczymiu położona w wygodnym, cichym miejscu, w którym moż...

Zakroczym (Mazowieckie, gm. Zakroczym)

1 690 000 PLN

-
-
9113 m2
-
15848900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26951192 15848900 Dom z budynkiem gospodarczym i garażem – Ogrodzona, gmina DaszynaNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 mkw. położony na działce w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna. Nieruchomość obejmuje budynek mieszkalny oraz budynek g...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

400 000 PLN (2 500 zł/m2)

5
1
160 m2
1995
15845526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26863005 15845526 2,1664 ha 21 664 mkw. teren rolny z możliwością zabudowy siedliskowej lub pod działalność rolniczą z infrastrukturą Daszyna – OgrodzonaNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 21 664 mkw., położona w miejscowości Ogrodzona, gmina Da...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

990 000 PLN (46 zł/m2)

-
-
21664 m2
-
15834440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26714679 15834440 2-pokojowe mieszkanie nad jeziorem w malowniczej miejscowości KRĄG w woj. zachodniopomorskim !!!!!! OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!!Prezentujemy odseparowaną od miejskiego zgiełku nieruchomość, gwarantującą prywatność, ciszę, spokój i relaks. Zna...

Polanów (Zachodniopomorskie, gm. Polanów)

169 000 PLN (3 250 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15815196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638401 15815196 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ładnym widokiem – Reymonta!Przedstawiamy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze bloku, mieszczącego się w centralnej części Koszalina, przy ul. W. Reymonta.Nieruchomość o dwustronnej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

319 000 PLN (7 780 zł/m2)

2
1
41 m2
-