• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 152

15885955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744273 15885955 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,08m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-wydzi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (15 436 zł/m2)

2
1
43.08 m2
2025
15885904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27743648 15885904 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. NiedziałkowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70 m2 składa się z:Poziom dolny:- pokój dzi...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (12 786 zł/m2)

4
2
70 m2
2003
15884479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27704444 15884479 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Międzynarodowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (16 184 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15884336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699268 15884336 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Pawła Włodkowica BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,31m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (14 040 zł/m2)

2
1
41.31 m2
2023
15884321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699043 15884321 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 PanienBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuchni,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (18 065 zł/m2)

1
1
31 m2
2020
15890670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882883 15890670 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe – ul. SzaserówBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku.NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 63,35 m² składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (15 609 zł/m2)

3
1
64 m2
2010
15886706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765494 15886706 Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia, wygodę i dobrą inwestycję kapitału.Lokal składa się z:- przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15884299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698672 15884299 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Komputerowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,61m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (23 030 zł/m2)

2
1
33 m2
2021
15884298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698671 15884298 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej w nowej inwestycji Chmielna Duo.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z:- salonu ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 870 000 PLN (43 000 zł/m2)

3
1
90 m2
2025
15884296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698668 15884296 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-oddzielne...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (17 127 zł/m2)

2
1
37.66 m2
2010
15884295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698667 15884295 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cybernetyki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,91m2 składa się z:-przestronny salon z aneksem ku...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (21 755 zł/m2)

2
1
40.91 m2
2026
15884206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696123 15884206 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana DługoszaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1935NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-dwóch pokoi (22m2 i 15m2),-widnej k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1935