• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 099

15894564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944541 15894564 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Pod BrzozamiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93m2 składa się z:-salonu-widnej kuchni-dwóch sypialni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (11 290 zł/m2)

3
1
93 m2
2012
15894559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944540 15894559 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szekspira BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,7m2 składa się z:-salonu,-dwóch pokoi,-oddzielne...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 787 zł/m2)

3
1
50.7 m2
1976
15894554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944539 15894554 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-trzech pokoi (ok.:18m², 10,5m² i 7m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (14 300 zł/m2)

3
1
50 m2
1961
15894528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944519 15894528 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Heweliusza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,18 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

726 642 PLN (21 900 zł/m2)

2
1
33.18 m2
2025
15894353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940465 15894353 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. SękocińskiejBUDYNEKMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Blok po wymianie instalacji elektrycznych i hydraulicznych oraz remoncie klatki schodowej.W bloku wymieniona jedna winda, a druga ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

694 000 PLN (18 681 zł/m2)

2
1
37.15 m2
1968
15893658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915380 15893658 3-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. RezedowaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z 2015 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,3m2. Układ:Salon z aneksem kuchennym - 28,71 m²Sypialnia - 9,72 m²Sypialnia - 9,70 m²Łazienka -...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 452 zł/m2)

3
1
57.3 m2
2015
15893657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915377 15893657 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Starzyńskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- piwnic...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (17 354 zł/m2)

2
1
46.1 m2
1939
15893600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915093 15893600 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,6m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ,-Trzy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15893611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915089 15893611 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. WiktorskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Kamienica nie posiada obecnie windy, jednak wspólnota planuje jej montaż.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1964
15893607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27915088 15893607 1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. TopolowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,5m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie jest w doskonałym s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 999 PLN (21 053 zł/m2)

1
1
28.5 m2
2014
15893597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915084 15893597 4-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Klaudyny BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86,9m2.Na poziome wejścia jest - salon ok. 25m2, - osobna, widna kuchnia ok. 7m2, - kibelek z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (13 234 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15893608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915081 15893608 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Korotyńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z:-trzy ustawne pokoje,-oddzielna ku...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (20 704 zł/m2)

3
2
71 m2
1989