• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 49m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 750 000 PLN
  • MiastoKraków
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Dodatkowo: piwnica; Rozkład: dwustronny; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - centrum, okolice AGH i UP, ul. Rydla, 5 minut pieszo do UP, 15 minut pieszo do AGH, 7 przystanków tramwajem do Rynku. 49m2, 2-niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój / przynależy duża piwnica. Mieszkanie 2-stronne. Stan dobry, po remontcie kilka lat temu, wymienione okna i drzwi, wymienione instalacje, wyremontowana kuchnia i łazienka. Wysoki parter w 3-piętrowym bloku. Blok z lat 50-tych., z cegły, w dobrym stanie, po remoncie, ładna klatka. Ogrzewanie miejskie MPEC, ciepła woda z piecyka gazowego. BARDZO DOBRA LOKALIZACJA - cisza i spokój, dużo zieleni, a równocześnie centrum miasta, dużo linii tramwajowych i autobusowych, szybki dojazd do wszystkich punktów Krakowa. Zapraszamy, tel. XXXXX609, informacje w godz. 10-20 / również w soboty i niedziele.

WARTO kupić z GRUPĄ B12:

potwierdzenie stanu prawnego oferty oraz przeprowadzenie transakcji przez pośredników w obrocie nieruchomościami z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem;

komplet dokumentów przy zakupie, potrzebnych do kredytu, pełna obsługa transakcji jak i formalności po zakupie - m.in. związanych z przepisaniem mediów, przejęciem nieruchomości;

doradztwo kredytowe / finansowe przy współpracy z profesjonalnymi zewnętrznymi brokerami kredytowymi;

doradztwo przy regulacji stanów nabywanych nieruchomości - egzekucje komornicze, obciążenia hipoteczne, odcięte media, uzyskanie WZ czy pozwolenia na budowę, spadkobranie, brak drogi koniecznej, dożywocie, wzmianki i ostrzeżenia w księdze wieczystej, zakładaniu ksiąg wieczystych, itd.

stała współpraca z kilkunastoma kancelaria notarialnymi - projekty umów, doradztwo, najlepsze stawki, dogodne terminy i godziny umów;

regulacja stanów prawnych i faktycznych nieruchomości gruntowych w oparciu o dział geodezyjny i architekta - ;

administracja i zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi - ;

jedno z najdłużej działających biur nieruchomości w Krakowie, Wieliczce, Skawinie, Nowym Targu, Wadowicach i na terenie Małopolski - od 1997 roku;

ponad 3000 ofert na stronie - więcej zdjęć, szczegółowe opisy, porównywarka ofert, możliwość bezpośredniej negocjacji z właścicielami - sprawdź sam;

ubezpieczenie transakcji;

infolinia - poniedziałek-piątek od 9 do 19, w soboty od 10 do 15 - 12XXXXX-57, XXXXX756;

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897539
  • Data publikacji: 22 maja 2026 13:52 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Małopolskie, Kraków, Krowodrza ,
Konrad Koniarz

Konrad Koniarz

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Kraków, Krowodrza

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897539

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

750 000 PLN

15 306 zł/m2
Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 49m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1

Opis - Mieszkanie

Dodatkowo: piwnica; Rozkład: dwustronny; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - centrum, okolice AGH i UP, ul. Rydla, 5 minut pieszo do UP, 15 minut pieszo do AGH, 7 przystanków tramwajem do Rynku. 49m2, 2-niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój / przynależy duża piwnica. Mieszkanie 2-stronne. Stan dobry, po remontcie kilka lat temu, wymienione okna i drzwi, wymienione instalacje, wyremontowana kuchnia i łazienka. Wysoki parter w 3-piętrowym bloku. Blok z lat 50-tych., z cegły, w dobrym stanie, po remoncie, ładna klatka. Ogrzewanie miejskie MPEC, ciepła woda z piecyka gazowego. BARDZO DOBRA LOKALIZACJA - cisza i spokój, dużo zieleni, a równocześnie centrum miasta, dużo linii tramwajowych i autobusowych, szybki dojazd do wszystkich punktów Krakowa. Zapraszamy, tel. 602 150 609, informacje w godz. 10-20 / również w soboty i niedziele.

WARTO kupić z GRUPĄ B12: