• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 680

15811648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26439790 15811648 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. 1-Sierpnia.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa się z:-salonu z kuchnią-sypialni-łazien...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 781 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1965
15807760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26378534 15807760 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-przestronnego salonu wy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (17 688 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15807756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26378532 15807756 3 pokojowe mieszkanie ul. Solec ŚródmieścieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61 m2Mieszkanie składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym - 2 komfortowe sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 787 zł/m2)

3
-
61 m2
2012
15807754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26378531 15807754 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. PłockiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 89m2 składa się z:- hallu- pokoju dziennego - gabinetu- sypi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (17 647 zł/m2)

4
1
85 m2
1998
15807757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26378521 15807757 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. KopińskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,87 m2 składa się z:-pokoju dziennego-oddzielnej kuch...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
1
36.87 m2
1955
15807525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26367981 15807525 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,1m2 składa się z:-pokoju dzienn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

465 000 PLN (17 159 zł/m2)

1
1
27.1 m2
1973
15807762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26378525 15807762 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. WolskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 16 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:- Przestronnego salonu z w pełni wyposażon...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (22 653 zł/m2)

1
1
49 m2
2019
15807743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26378470 15807743 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na al. Niepodległości, Mokotów.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku.Rok budowy: 1956.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m² składa się z:Pokój z oddzielną kuchnią.Powierzchni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (21 633 zł/m2)

1
-
30 m2
1956
15807747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26378469 15807747 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Racławickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (16 081 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15807526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26367982 15807526 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,3 m2 składa się z:-salonu (17m2) z wyjściem...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (15 346 zł/m2)

3
1
59.3 m2
1982
15807534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26368176 15807534 1-pokojowe mieszkanie na Rembertowie przy ul. Kramarskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2. W skład wchodzą:- pokój;- osobna kuchnia z meblami na wymiar + lodówka,- łazienka ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (21 000 zł/m2)

1
1
30 m2
2006
15807528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26367986 15807528 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Polski Walczącej w inwestycji Harmonia Mokotów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1m2 składa się z:-Salon p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (23 861 zł/m2)

3
1
46.1 m2
2025