• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 614

15808681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26400178 15808681 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,08m² z tarasem, stworzone z myślą o rodzinach i osobach pracujących z domu. Możliwość wygodnego rozdzielenia strefy dziennej i prywatnej z...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 264 PLN (15 800 zł/m2)

3
1
60.08 m2
2025
15449278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18810151 15449278 homfi ma przyjemność zaprezentować 3 pokoje mieszkanie w odległości 100 m od Metra UrsynówLOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji - tuż przy Metrze Ursynów (ul. Wokalna 8), co gwarantuje szybki dojazd np. do Centrum. Ursynów jest ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (15 494 zł/m2)

3
2
63.25 m2
1980
15793547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26040749 15793547 homfi ma przyjemność przedstawić komfortowe i jasne mieszkanie na sprzedaż w nowoczesnym budynku przy ul. Taylora w Warszawie LOKALIZACJA Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Taylora 6A w Warszawie.Lokalizacja nieruc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

719 000 PLN (15 886 zł/m2)

2
1
45.26 m2
2022
15802086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26255621 15802086 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Josepha Conrada 4 na Bielanach. Lokal znajduje się na 6 piętrze z windą . Budynek został wybudowany w 1976 roku. Z lokalem związane jest prawo do korzystania z piwnicy. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:Powierzchnia...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (12 396 zł/m2)

4
2
68.49 m2
1976
15799471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26188724 15799471 Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż funkcjonalną i jasną kawalerkę o pow. 28,5 m² w nowoczesnej inwestycji Nowa Krakowska, zlokalizowanej przy al. Krakowskiej 281A na warszawskich Włochach (obszar Raków graniczący z Ochotą).Lokal z ekspo...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (20 753 zł/m2)

1
1
28.43 m2
2025
15713394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24434946 15713394 homfi ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż położone na drugim piętrze niskiego budynku (bez windy) w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Ursynowa. To idealna propozycja dla rodzin, par, a także...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (14 270 zł/m2)

3
1
63 m2
1993
15453320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18914810 15453320 Mam zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie w centrum Muranowa, idealne dla singla, pary bądź jako inwestycja na wynajem.LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w samym centrum Muranowa. Kilka minut spacerem od Ogrodu Krasińskich, POLINU i przystanku ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (17 647 zł/m2)

2
1
51 m2
1954
15674296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23724408 15674296 Brak podatku 2% PCC0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOKameralna inwestycja zlokalizowana w spokojnej, zielonej części Młocin, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Osiedle obejmuje 38 mieszkań w 22 trzypiętrowych willach miejskich o nowoczesnej architek...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 326 537 PLN (14 299 zł/m2)

4
1
92.77 m2
2026
15794429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26073009 15794429 Mieszkanie z potencjałem na Żoliborzu – miejsce, które możesz stworzyć całkowicie po swojemu, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy. W 15 min pieszo dotrzesz do Metra Marymont. Ta oferta przyciąga uwagę przede wszystkim możliwością peł...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (14 947 zł/m2)

2
-
37.8 m2
1979
15723346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24631959 15723346 Dwupokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie.Dla siebie lub pod wynajem długo i krótkoterminowy.Odrestaurowana kamienica - Łowicka 715.Czyste klatki schodowe.Budynek po niezbędnych remontach i wymianach instalacji.Przed kamienicą parking dla mieszkańcó...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

568 971 PLN (19 999 zł/m2)

2
-
28.45 m2
1954
15738938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Premium | Nowa Praga 24916998 15738938 Dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w kamienicy z 1955 roku o łącznej powierzchni 43,7 m².W skład mieszkania wchodzą:- elegancki salon z otwartą kuchnią- nowoczesna łazienka z prysznicem z deszczownicą i WC z baterią bidetową- sypialnia- garderoba ze ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (20 907 zł/m2)

2
-
43 m2
1955
15760870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25369161 15760870 Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskim Bemowie przy ul. Dywizjonu 303.Lokal jest obecnie wynajmowany do 31.08.2026 roku przez stabilnego najemcę, co zapewnia stabilny dochód z najmu i daje czas na spokojne przygotowanie ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

662 000 PLN (16 970 zł/m2)

2
1
39.01 m2
2010