• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 592

15799848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26197581 15799848 **** BEZ PROWIZJI ******** brak podatku PCC (2%) ****Inwestycja:2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,71m² z ogródkiem - idealne dla osób, które szukają połączenia komfortu, funkcjonalności i nowoczesnego stylu.Przemyślany układ pomieszczeń, duże p...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 649 PLN (15 549 zł/m2)

2
1
43.71 m2
2027
15797188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26139028 15797188 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Dwustronne mieszkanie o powierzchni 93.2 m² z 2 loggiami. Przemyślany, funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodną, przestronną i praktyczną przestrzeń do życia na co dzień....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 948 377 PLN (20 905 zł/m2)

4
2
93.2 m2
2027
15789867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25950434 15789867 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,52m² z balkonem. Nowoczesne osiedle w sercu Ursusa to połączenie funkcjonalności, estetyki i technologii. Mieszkanie wyróżnia się przemyśl...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 730 PLN (14 378 zł/m2)

2
1
43.52 m2
-
15805936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319040 15805936 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Słoneczne mieszkanie o powierzchni 41.4m² z balkonem + południowa ekspozycja. Idealne dla par, singli pracujących zdalnie lub osób szukających wygodnej przestrzeni blisko natur...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

646 833 PLN (15 624 zł/m2)

2
1
41.4 m2
2026
15805938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319039 15805938 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,35² z balkonem + południo-wschodnia ekspozycja. Idealne dla par, singli pracujących zdalnie lub osób szukających wygodnej przestrzeni blis...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

706 930 PLN (15 252 zł/m2)

2
1
46.35 m2
2026
15801045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26224628 15801045 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,69m² z ogródkiem. Idealne dla rodzin, par potrzebujących większej przestrzeni lub osób pracujących z domu. Mieszkanie oferuje możliwości w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

942 724 PLN (13 150 zł/m2)

4
1
71.69 m2
2027
15784709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25860635 15784709 **** BEZ PROWIZJI ******** brak podatku PCC (2%) ****Inwestycja:Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80.17m² z balkonem - idealne dla osób, które szukają połączenia komfortu, funkcjonalności i nowoczesnego stylu.Przemyślany układ pomieszc...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 246 621 PLN (15 550 zł/m2)

4
1
80.17 m2
2027
15784711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25860634 15784711 **** BEZ PROWIZJI ******** brak podatku PCC (2%) ****Inwestycja:Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,03 m² z balkonem - idealna dla par, singli lub inwestorów, którzy cenią nowoczesny design, świetną komunikację i spokojne otoczenie.Prz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

783 525 PLN (17 400 zł/m2)

2
1
45.03 m2
-
15805932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319036 15805932 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Funkcjonalne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,99 m² z ogródkiem. Idealne dla par, singli pracujących zdalnie lub osób szukających wygodnej przestrzeni blisko natury. Duże...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

608 244 PLN (15 600 zł/m2)

2
1
38.99 m2
2026
15801042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26224633 15801042 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Przytulne mieszkanie o powierzchni 37,52m² z balkonem. Idealna propozycja dla par, singli pracujących zdalnie lub osób ceniących nowoczesny, komfortowy styl życia. Jasne pomiesz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

589 064 PLN (15 700 zł/m2)

2
1
37.52 m2
2027
15796883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26133206 15796883 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 48.53m² z loggią. Południowa ekspozycja zapewnia dużo naturalnego światła, a funkcjonalny układ tworzy wygodną przestrzeń do życia na co dzie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

996 739 PLN (20 539 zł/m2)

2
1
48.53 m2
2027
15801040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26224630 15801040 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 59.42m² z balkonem. Idealne dla par potrzebujących większej przestrzeni lub osób pracujących z domu. Mieszkanie oferuje możliwości w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 793 PLN (14 150 zł/m2)

3
2
59.42 m2
2027