• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Dobra

Znalezionych ofert: 92

15680643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Budowlana Dobra MEDIA! MPZP! SUPER OKOLICA 23830360 15680643 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693Działki budowlane na sprzedaż - Dobra MEDIA! MPZP! TYLKO 10 MINUT OD CENTRUM BOLESŁAWCA !!! Szukasz spokojnej i malowniczej okolicy blisko dużego miasta, gdzie możesz wybudować swój ...

Dobra (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

199 600 PLN

-
-
998 m2
-
15812467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26521024 15812467 Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w miejscowości Dobra pod Szczecinem, - powierzchnia domu 800 m2,- działka 4327 m2, luksusowa do mieszkania oraz komfortowa na działalność biznesową. Położona w centrum prestiżowej i spokojnej miejscowości Dobra k. S...

Dobra, Sasankowa

3 200 000 PLN (3 678 zł/m2)

10
5
870 m2
2001
15822538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26595716 15822538 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Szczecinem – w pięknej okolicy nieopodal lasu - w miejscowości Dobra.Dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku (projekt Bryza 3), oddany do użytkowania w ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 599 000 PLN (7 465 zł/m2)

5
2
214.2 m2
2020
15827763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26588260 15827763 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w gminie Dobra, powiat policki, ul. Słoneczna Dolina.Na sprzedaż działki, o łącznej powierzchni 1045 m², położone w gminie Dobra, w powiecie polickim. Nieruchomość składa się z d...

Dobra, Słoneczna Dolina

235 000 PLN (225 zł/m2)

-
-
1045 m2
-
14888494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4022073 14888494 Do sprzedaży działka o powierzchni 1180 m2 położona w Dobrej w pobliżu głównej wjazdowej ulicy Szczecińskiej.Z uwagi na położenie działka może być wykorzystana zarówno na cele mieszkaniowe jak i komercyjne.W chwili obecnej właścicielka otrzymała waru...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

531 000 PLN (450 zł/m2)

-
-
1180 m2
-
13383914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1677709 13383914 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, pow.policki, o powierzchni 1148 m2. Dla terenu brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydana została Decyzja o warunkach zabudowy ( w 2006), pod budowę budynku mieszkaln...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

365 000 PLN (318 zł/m2)

-
-
1148 m2
-
14875385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3809909 14875385 Na sprzedaż działka o powierzchni 1161m2 z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Brak planu zagospodarowania przestrzennego, media w drodze. Bardzo ładna, malownicza okolica. W pobliżu granicy polsko-niemieckiej. Na dzień dzisiejszy dostępna ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

180 000 PLN (155 zł/m2)

-
-
1161 m2
-
15822544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26613464 15822544 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Szczecinem – w pięknej okolicy nieopodal lasu - w miejscowości Dobra.Dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku (projekt Bryza 3), oddany do użytkowania w ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 599 000 PLN (7 465 zł/m2)

5
2
214.2 m2
2020
15767122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25518054 15767122 Na sprzedaż kompleks działek (własność) do kupienia w całości lub pojedynczo, znajdujący się przy ul. Dereszowej w Dobrej gm. Dobra o następujących powierzchniach:działka nr 1 - 2886 m2działka nr 2 - 2887 m2 działka nr 3 - 2887 m2 działka nr 4 - 2887...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

461 760 PLN

-
-
2886 m2
-
15656780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23419356 15656780 KUPUJĄCY PRZY ZAKUPIE ZWOLNIONY JEST Z OPŁATY 2% PODATKU PCC Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję w trakcie realizacji położoną w sercu Beskidu Wyspowego, w jednej z miejscowości na terenie gminy Dobra w odległości ok. 10 km od Ms...

Dobra (Małopolskie, gm. Dobra)

600 000 PLN (3 727 zł/m2)

4
-
161 m2
2022
15725306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24674890 15725306 Na sprzedaż: umeblowany dom z pięknym widokiem w sercu Beskidu Wyspowego - Dobra Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wykończonego i w pełni umeblowanego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w miejscowości D...

Dobra (Małopolskie, gm. Dobra)

800 000 PLN (4 211 zł/m2)

6
2
190 m2
1991
15696349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24115691 15696349 Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny posadowiony na 21-arowej działce usługowej w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej 28. Nieruchomość położona jest na terenie miejscowości Dobra w powiecie limanowskim. DOM: Dom powstał w trady...

Dobra (Małopolskie, gm. Dobra)

800 000 PLN (2 424 zł/m2)

5
2
330 m2
-