• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Elbląg

Znalezionych ofert: 126

15413569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17995888 15413569 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZEOferujemy na sprzedaż działkę położoną przy zjeździe z drogi krajowej nr S7 do Elbląga -działka jest widoczna z drogi S7.Działka płaska, nieuzbrojona, niezabudowana, nieogrodzona. Użytki gruntowe: RIVb. Droga ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

27 075 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
95000 m2
-
15891125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27887919 15891125 Przestronne i słoneczne mieszkanie 84 m² w zielonej, spokojnej części Elbląga duży balkon, teren zamknięty, parking ze szlabanem oraz oddzielne wejście zapewniają wyjątkowy komfort i prywatność. Cena mieszkania: 715 000 zł, dodatkowo murowany garaż ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

715 000 PLN (8 512 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
15890184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874385 15890184 OFERTA: Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m², położone na 3. piętrze bloku przy ul. Mikołaja Kopernika w Elblągu. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,23 m², a dodatkowym atutem jest balkon. Nieruchomość stanowi dobrą pro...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

269 000 PLN (7 156 zł/m2)

2
1
37.59 m2
1975
15887776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794238 15887776 Oferta Na sprzedaż mieszkanie 44m², pierwsze piętro, 2 pokoje w Elblągu.Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Rechniowskiego to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja zapewnia ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

259 000 PLN (5 886 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15864159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264880 15864159 OfertaNa sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 50,50 m², usytuowane na 2. piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w cenionej, zielonej części Elbląga – nad Jarem, przy ul. Kłoczowskiego.LokalizacjaNieruchomość położona jest w spok...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

395 000 PLN (7 822 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2007
14772910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 186542 14772910 Kompleks budynków z parkingiem w atrakcyjnej lokalizacjiDziałki o łącznej powierzchni 7 304 m², zabudowane 5 budynkami o łącznej powierzchni użytkowej 9 040 m².Powierzchnia gruntów: 7 304 m²W skład kompleksu wchodzą:Budynek A - pow. 1 638,9 m² (2 pię...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

3 000 000 PLN (332 zł/m2)

11
-
9040 m2
-
15878376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594889 15878376 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,8 m² Elbląg, ul. płk. Dąbka 69Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 52...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15808407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26390762 15808407 2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w ElbląguSzukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może być idealna.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 3...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

248 000 PLN (6 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1900
15467997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19227265 15467997 Sprzedaż działki budowlanej o powierzchni 2439 m² za cenę 119 PLNm². Marzysz o własnym domu, w spokojnej i malowniczej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę.Prezentujemy działkę budowlaną , idealną pod budowę domu marzeń. Teren ten oferuje 2439 m...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

292 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
2439 m2
-
15724988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24666375 15724988 Nieruchomość 3-poziomowa: mieszkanie 127,5 m² + lokal usługowy 58,7 m² - jedna oferta sprzedażyElbląg to miasto o bogatej historii i malowniczych krajobrazach. Starówka elbląska jest jedną z najpiękniejszych w Polsce, przyciągając turystów oraz oferu...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 950 000 PLN (10 484 zł/m2)

5
-
186 m2
2005
15889813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862108 15889813 OFERTA:Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Bema 5B w Elblągu, na 4. piętrze w budynku z windą. Lokal o powierzchni 50,87 m² wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, bardzo dobrym doświetleniem ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

669 000 PLN (13 151 zł/m2)

2
-
50.87 m2
2018
15872426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27492848 15872426 OfertaNa sprzedaż mieszkanie 53,54m², pierwsze piętro, 2 pokoje w Elblągu.Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grottgera to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja zapewnia szy...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

409 000 PLN (7 639 zł/m2)

2
-
53.54 m2
-