• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Elbląg

Znalezionych ofert: 126

15819587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealna lokalizacja 2 pokoje balkon i parking 26638886 15819587 Na sprzedaż 2 pokoje 53,3 m² + piwnica ul. Królewiecka, Elbląg gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,3 m², położone przy ul. Królewieckiej w Elblągu, z osobną kuchnią i dużą piwnicą ok. 6,4...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

375 000 PLN (6 356 zł/m2)

2
1
59 m2
1981
15887358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27782705 15887358 Oferta: Na sprzedaż działka o powierzchni 1002 m² położona w Elblągu przy ul. Okólnik. To miejsce dla osób, które chcą stworzyć własny dom w spokojniejszej części miasta, ale bez rezygnowania z wygody codziennego życia. Wyobraź sobie poranek na taras...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

345 000 PLN

-
-
1002 m2
-
15887359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27782706 15887359 Oferta: Na sprzedaż działka o powierzchni 1099 m² położona w Elblągu przy ul. Okólnik. To miejsce dla osób, które chcą stworzyć własny dom w spokojniejszej części miasta, ale bez rezygnowania z wygody codziennego życia. Wyobraź sobie poranek na taras...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

346 000 PLN

-
-
1004 m2
-
15887360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27782708 15887360 Oferta: Na sprzedaż działka o powierzchni 1099 m² położona w Elblągu przy ul. Okólnik. To miejsce dla osób, które chcą stworzyć własny dom w spokojniejszej części miasta, ale bez rezygnowania z wygody codziennego życia. Wyobraź sobie poranek na taras...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

379 000 PLN

-
-
1099 m2
-
15887976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27797896 15887976 PREZYDENT MIASTA ELBLĄGogłasza trzeci ustny przetarg nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Elbląg(strona internetowa – http:www.umelblag.pl BIP – https:bip.elblag.eu)(tel. kontaktowy 55 239-31-41, 55 239-34-51, e...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

345 600 PLN

-
-
4626 m2
-
15887776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794238 15887776 Oferta Na sprzedaż mieszkanie 44m², pierwsze piętro, 2 pokoje w Elblągu.Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Rechniowskiego to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja zapewnia ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

259 000 PLN (5 886 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15887406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dla Twojej rodziny 27783130 15887406 TYLKO U NAS:- kameralne osiedle domów jednorodzinnych- spokojna okolica- budynek zadbany- słoneczny ogród- idealny dla dużej rodzinyDom o powierzchni użytkowej 153,54 m2, całkowitej (wszystkie 4 poziomy) około 250 m2 położony jest w bliskim sąsiedztw...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

999 000 PLN (6 529 zł/m2)

7
-
153 m2
1994
15864235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27264891 15864235 OfertaNa sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 43,58 m² w Elblągu. LokalizacjaUlica Hetmańska to jedna z głównych arterii Elbląga, łącząca kluczowe punkty miasta. Położona w pobliżu Starego Miasta, stanowi przestrzeń z intensywnym ruchem pieszym i sa...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

305 000 PLN (6 999 zł/m2)

1
-
43.58 m2
-
15885887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 4 pokojowe mieszkanie po remoncie 27743195 15885887 FENIKS Nieruchomości - Twój nowy Start, Twój nowy Adres. Poszukujesz mieszkania które pachnie nowością? Zapoznaj się z nasza ofertą: FENIKS Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie 4 pokojowe przy ulicy Kasprzaka Parametry mieszkania: * 4 ...

Elbląg, ul. Marcina Kasprzaka

519 000 PLN (8 708 zł/m2)

4
2
59.6 m2
-
15885365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27727195 15885365 Oferta: Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Elbląga, przy ul. Giermków. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą urządzić ją dokładnie po swojemu.Lokalizacja: Centrum miasta zapewnia wygodę każdego dnia. W pobl...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

255 000 PLN (5 459 zł/m2)

2
-
46.71 m2
1950
15866160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27313510 15866160 OfertaNa sprzedaż mieszkanie wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 58,4 m², położone w Elblągu przy ul. Podgórnej 3, na 8. piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Lokal o powierzchni użytkowej 56,1 m2 jest po generalnym remoncie, gotowy do zami...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

579 000 PLN (9 914 zł/m2)

3
2
58.4 m2
1993
15864264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264920 15864264 Oferta: Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie na poddaszu w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej – naprzeciwko hali Elzam. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację blisko punktów usługowych oraz komuni...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

283 000 PLN (5 752 zł/m2)

2
1
49.2 m2
1920