• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Elbląg

Znalezionych ofert: 125

15889813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862108 15889813 OFERTA:Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Bema 5B w Elblągu, na 4. piętrze w budynku z windą. Lokal o powierzchni 50,87 m² wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, bardzo dobrym doświetleniem ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

669 000 PLN (13 151 zł/m2)

2
-
50.87 m2
2018
15890184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874385 15890184 OFERTA: Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m², położone na 3. piętrze bloku przy ul. Mikołaja Kopernika w Elblągu. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,23 m², a dodatkowym atutem jest balkon. Nieruchomość stanowi dobrą pro...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

269 000 PLN (7 156 zł/m2)

2
1
37.59 m2
1975
15808407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26390762 15808407 2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w ElbląguSzukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może być idealna.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 3...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

248 000 PLN (6 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1900
15467997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19227265 15467997 Sprzedaż działki budowlanej o powierzchni 2439 m² za cenę 119 PLNm². Marzysz o własnym domu, w spokojnej i malowniczej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę.Prezentujemy działkę budowlaną , idealną pod budowę domu marzeń. Teren ten oferuje 2439 m...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

292 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
2439 m2
-
15878376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594889 15878376 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,8 m² Elbląg, ul. płk. Dąbka 69Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 52...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15724988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24666375 15724988 Nieruchomość 3-poziomowa: mieszkanie 127,5 m² + lokal usługowy 58,7 m² - jedna oferta sprzedażyElbląg to miasto o bogatej historii i malowniczych krajobrazach. Starówka elbląska jest jedną z najpiękniejszych w Polsce, przyciągając turystów oraz oferu...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 950 000 PLN (10 484 zł/m2)

5
-
186 m2
2005
15872426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27492848 15872426 OfertaNa sprzedaż mieszkanie 53,54m², pierwsze piętro, 2 pokoje w Elblągu.Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grottgera to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja zapewnia szy...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

409 000 PLN (7 639 zł/m2)

2
-
53.54 m2
-
15413569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17995888 15413569 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZEOferujemy na sprzedaż działkę położoną przy zjeździe z drogi krajowej nr S7 do Elbląga -działka jest widoczna z drogi S7.Działka płaska, nieuzbrojona, niezabudowana, nieogrodzona. Użytki gruntowe: RIVb. Droga ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

27 075 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
95000 m2
-
15889701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27858967 15889701 OfertaNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,11 m², położone w Elblągu przy ul. Robotniczej. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w budynku mieszkalnym należącym do Spółdzielni Mieszkaniowej „Sielanka”. W najbliższym czasie planowana jest ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

250 000 PLN (5 307 zł/m2)

3
-
47.11 m2
1972
15889331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27847088 15889331 PREZYDENT MIASTA ELBLĄGogłasza trzeci ustny przetarg nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Elbląg(strona internetowa – http:www.umelblag.pl BIP – https:bip.elblag.eu)(tel. kontaktowy 55 239-31-41, 55 239-34-51, e...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

690 000 PLN

-
-
1629 m2
-
15889330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27847087 15889330 PREZYDENT MIASTA ELBLĄGogłasza trzeci ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości,stanowiącej własność Gminy Miasto Elbląg(strona internetowa – http:www.umelblag.pl BIP - https:elblag.eu)(tel. kontaktowy 55-239-31-41, 55-239-34-51) 1. L...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

2 040 000 PLN

-
-
52231 m2
-
15819587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealna lokalizacja 2 pokoje balkon i parking 26638886 15819587 Na sprzedaż 2 pokoje 53,3 m² + piwnica ul. Królewiecka, Elbląg gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,3 m², położone przy ul. Królewieckiej w Elblągu, z osobną kuchnią i dużą piwnicą ok. 6,4...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

375 000 PLN (6 356 zł/m2)

2
1
59 m2
1981