• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Jędrzejów

Znalezionych ofert: 76

15802583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26268926 15802583 Na sprzedaż lokal o powierzchni 27,64 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 20,59m2, - łazienki o pow. 1,44m2, - wc o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

328 916 PLN (12 182 zł/m2)

11
-
27 m2
2026
15801918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26253174 15801918 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,87m2, - łazienki o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

311 920 PLN (9 748 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15800154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26207404 15800154 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,16 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,35m2, - dwóch sypialn...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

532 292 PLN (9 338 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15799863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26198020 15799863 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,51 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 18,76m2, - 3 sypialni o ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

581 186 PLN (9 225 zł/m2)

4
-
63 m2
2026
15799580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26194906 15799580 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,14 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,07m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

309 032 PLN (9 969 zł/m2)

2
-
31 m2
2026
15798681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26178959 15798681 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 23,14m2, - dwóch sypialn...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

546 125 PLN (9 416 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15791279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25989330 15791279 Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1615 m2 (działka w trakcie podziału geodezyjnego), zlokalizowana w Jędrzejowie. Na działce stoi samoobsługowa myjnia samochodowa - trzystanowiskowa. Działka o nieregularnym kształcie, szerokość frontu częśc...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

690 000 PLN

-
-
1615 m2
-
15743833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25019493 15743833 Na sprzedaż działka o powierzchni 1076 m2 zlokalizowana w miejscowości Sudół, gmina Jędrzejów. Dla działki wydano warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego (dom parterowy) o pow. użytkowej 96,34 m2 oraz budynku gospodarczeg...

Jędrzejów (Sudół) (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

210 000 PLN

-
-
1076 m2
-
15611279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22428823 15611279 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 120 m2 zlokalizowany przy ul. 3-go Maja w Jędrzejowie . Nieruchomość znajduje się na częściowo zagospodarowanej działce o powierzchni 432 m2. Dom częściowo podpiwniczony, wykon...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

450 000 PLN (3 750 zł/m2)

3
1
120 m2
1970
15442914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18667649 15442914 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,87m2 zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzie obejmującym: ściany z gładzią i kolorem, wykończona łazienka, panele ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

420 126 PLN (10 003 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15692355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24041730 15692355 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,52m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ul. Sobieskiego w Jędrzejowie. W skład mieszkania wchodzą następujące pomieszczenia: salon o pow. ok. 17,24m2, dwie sypialnie o pow. ok. 14,60m2 i 8...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
-
63 m2
1985
15540253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20831804 15540253 Na sprzedaż działka o pow. 17 421 m2 położona w południowej części Jędrzejowa. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego tereny te są oznaczone symbolem: MNU3 i MNU4 - tereny zabudowy usługowej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniow...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

3 135 000 PLN

-
-
17418 m2
-