• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Jelenia Góra

Znalezionych ofert: 60

15540923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20849660 15540923 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzedstawiam ofertę sprzedaży dużego dwupoziomowego mieszkania w Jeleniej Górze. Cena mieszkania wraz z wyposażeniem 790000zł.W skład mieszkania o powierzchni 110,20m2 wchodzi:I Poziom Salon z wejściem na balkon ...

Jelenia Góra (Cieplice śląskie-zdrój) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

790 000 PLN (7 182 zł/m2)

5
-
110 m2
1987
15808277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26384171 15808277 Szukasz 3M w dobrej lokalizacji? Masz dość ciasnego mieszkania?Cenisz możliwość własnej aranżacji, ale nie lubisz remontu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Wykonaj pierwszy krok, jakim jest kontakt ze mną i umów się na prezentację. Klimatyczne ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

422 000 PLN (5 797 zł/m2)

3
1
72.8 m2
1930
15781341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25826639 15781341 Na sprzedaż jedyne takie 2M na rynku pierwotnym! Mieszkanie na rynku pierwotnym, powstałe na bazie murów starej kamienicy w ścisłym centrum Jeleniej góry (do deptaku 100m). Cena z VAT 8%, Kupujący nie płaci podatku PCC. Ciepła woda z miasta, ogrzew...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

490 898 PLN (10 300 zł/m2)

2
1
47.66 m2
2025
15798718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26179395 15798718 Na sprzedaż mieszkanie na rynku pierwotnym, w ścisłym centrum Jeleniej Góry 150 m od deptaka, jasne, przestronne, dużą łazienka około 8m2, inwestycja na bazie murów starej kamienicy, ma swój urok, budynek podpiwniczony, mieszkanie ma wydzieloną komór...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

364 943 PLN (6 645 zł/m2)

2
1
54.92 m2
2025
15571685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21569960 15571685 Na sprzedaż działka inwestycyjna 64 ary nieopodal centrum Jeleniej Góry.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Jelenia Góra działka została oznaczona symbolem MU- obszar mieszkaniowo-usługowy. W obrębie obszaru można...

Jelenia Góra (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

4 299 000 PLN

-
-
6400 m2
-
15351900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16574890 15351900 ** OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ HOMFI **1350 m2 z widokiem na KarkonoszeDziałka budowlana, położna przy drodze krajowej nr 3 prowadzącej na Szklarską Porębę. Kształt regularny, prostokątny z delikatnym nachyleniem terenu. Uzbrojona w energię, wodę, kanalizac...

Jelenia Góra (Goduszyn) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

265 000 PLN

-
-
1350 m2
-
15655611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23390832 15655611 Mieszkanie własnościowe w samym centrum Zabobrza, gdzie wszędzie blisko a jednocześnie cicho, składające się z :salonu - 24,4 m. kw.2 pokoi - 10, 6 i 8,4 m. kw.kuchni - 6 m. kw.łazienki (2,7 m. kw.) i osobnej toalety (1,2 m. kw.)piwnicy - 11,1 m. kw....

Jelenia Góra (Zabobrze) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

499 000 PLN (7 713 zł/m2)

3
1
64.7 m2
1993
15612657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22452110 15612657 Nowoczesne Apartamenty w Kameralnej Zabudowie – Budynek A, Parter, 55,14 m² Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni, z dostępem do nowoczesnych udogodnień? Ta inwestycja to idealne miejsce dla Ciebie! Apartamenty to wyjątkowa in...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

435 606 PLN (7 900 zł/m2)

3
1
55.14 m2
2021
15774016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25645893 15774016 Ogłoszenie: Na sprzedaż nowoczesny apartament w stanie deweloperskimLokalizacja: Blisko centrum, Plac Piastowski, Uzdrowisko Sanatorium, ParkOpis inwestycji:Inwestycja obejmuje budowę nowoczesnego budynku z 19 apartamentami o różnej powierzchni – od ...

457 440 PLN (9 600 zł/m2)

2
1
47.65 m2
2025
15690909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24007534 15690909 Masz dosyć zgiełku miasta? Szukasz miejsca gdzie Twoja kreatywność odżyje? Nie szukaj daleko! To miejsce znajduje się bliżej niż myślisz. Tutaj zapomnisz o ruchu ulicznym i stresie. Spokój i nieustannie zmieniająca się panorama będą sprzyjać równowa...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 149 000 PLN (7 559 zł/m2)

5
2
152 m2
2024
15780939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom wolno stojący 248m2, działka 927m2 Jelenia Góra Centrum 25816513 15780939 Do sprzedaży willa z 1920r. w zielonej części Jeleniej Góry, dzielnica Centrum.  Przestronny dom wolno stojący, o klasycznej architekturze, wybudowany około 1920 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest w sercu Jeleniej Góry, ...

Jelenia Góra, ul. Wzgórze Partyzantów

900 000 PLN (3 629 zł/m2)

4
2
248 m2
-
15541096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20853287 15541096 Oto podsumowanie oferty sprzedaży mieszkania nr 10 w stanie deweloperskim przy ul. Spółdzielczej:Szczegóły mieszkania- **Kondygnacja: Piętro 1- **Powierzchnia: 48,67 m²- **Cena za m²: 8300 PLN brutto Rozkład pomieszczeń1. **Przedpokój: 8,16 ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

403 961 PLN (8 300 zł/m2)

3
1
48.67 m2
2025