• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Lesznowola

Znalezionych ofert: 41

15882420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1 090 000 I SPRZEDAŻ | 124 m2 | DOM W ZABUDOWIE DW 27663552 15882420 DOM W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ W LESZNOWOLISPRZEDAŻ I 1 090 000 I 124 m2 DOM W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ LESZNOWOLAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ CUDZOZIEMCÓW BEZ ZGODY MSWIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bli...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 090 000 PLN (8 790 zł/m2)

5
2
124 m2
2026
15853333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27047837 15853333 Wyjątkowa i unikatowa posiadłość położona w Łazach (gminie Lesznowola) w odległości ok 20 minut od Warszawy, w sąsiedztwie zielonej Magdalenki i Lasu Sękocińskiego. Na rozległej, parkowej działce o powierzchni 30 014 mkw. znajduje się urokliwy staw, ...

Lesznowola (Łazy) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

16 900 000 PLN (18 778 zł/m2)

7
3
900 m2
2001
15182697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 11894696 15182697 Do sprzedania dom o powierzchni138m.kw. w zabudowie bliźniaczej , posadowiony na działce o powierzchni ok.460m.kw. Nieruchomość do sprzedania w stanie deweloperskim.Rozkład pomieszczeń.Parter- salon z aneksem kuchennym 36m , garaż 18m , korytarz , ho...

Lesznowola (Lesznowola) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 400 000 PLN (10 145 zł/m2)

5
-
138 m2
2023
15884972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż I 5 pokoi I Lesznowola 27714911 15884972 SPRZEDAŻ I 1 090 000 I 124 m2 DOM W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ LESZNOWOLAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ CUDZOZIEMCÓW BEZ ZGODY MSWIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej (prawnie lokal z udziałem w grun...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 090 000 PLN (8 790 zł/m2)

5
2
124 m2
2026
15847558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26920659 15847558 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,64 m2, położone na 1 piętrze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli. Do mieszkania przynależy przestronny taras o powierzchni 15,95 m2 oraz miejsce postojowe (dodat...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
1
57 m2
2026
15807623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26375441 15807623 Inwestycja to znacznie więcej niż osiedle –to starannie zaprojektowana przestrzeń, w której każdy detal stworzony jest z myślą o Twoimkomforcie i stylu życia. Innowacyjna technologia modułowa pozwala nam zachować laserową jakość i precyzję ...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 164 510 PLN (8 756 zł/m2)

5
1
133 m2
2025
15779732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25785483 15779732 Jeśli szukasz domu wolnostojącego z ogrodem położonego w cichej i spokojnej okolicy to mamy taką nieruchomość :)NEGOCJUJ CENĘ!Dwukondygnacyjny dom 172 mkw , wybudowany w 2000 roku, usytuowany na działce o powierzchni 1300 m2, w miejscowości Warszawi...

Lesznowola (Warszawianka) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 450 000 PLN (8 430 zł/m2)

5
2
172 m2
2000
15866170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27313785 15866170 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9968 m2 w Lesznowoli. Blisko skrzyżowania Słonecznej z Okrężną Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Parametry zabudowy: - przeznaczenie podstawowe:, Zabudowa Usługowa, Rzemiosło...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 199 999 PLN

-
-
9968 m2
-
15856527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27092435 15856527 Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości o charakterze inwestycyjnym ! DLA KOGO :idealną dla przedsiębiorców poszukujących elastycznej przestrzeni do prowadzenia działalności gospodarczej lub inwestorów z wizją rozwoju. Ta nieruchomość o...

Lesznowola (Kolonia lesznowola) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

5 700 000 PLN (17 813 zł/m2)

11
-
320 m2
2010
15840923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787356 15840923 Genialna lokalizacja dla Inwestora ! Ogólny (Sprzedaż)Zapraszam na prezentację działki inwestycyjnej !Działka inwestycyjna 11 552 mkw – Stefanowo, ul. Malinowa (działka nr 408)Kluczowe informacje :Powierzchnia: 11 552 mkwNumer działki: 408M...

Lesznowola (Stefanowo) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 990 000 PLN (259 zł/m2)

-
-
11552 m2
-
15848056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26931152 15848056 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnej inwestycji LesznowolaNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej, kameralnej inwestycji Smart Ecological Estate w Lesznowoli. Osiedle składa się z niskiej, d...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

852 955 PLN (11 526 zł/m2)

3
1
74 m2
2026
15847563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26920660 15847563 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,18 m2, położone na 1 piętrze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli. Do mieszkania przynależy przestronny taras o powierzchni 21,71 m2 oraz miejsce postojowe (dodat...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

767 025 PLN (11 280 zł/m2)

3
1
68 m2
2026