• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Lesznowola

Znalezionych ofert: 41

15847553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26920656 15847553 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,61m² z tarasem 15,95 m², położone na 1 piętrze osiedla Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, , duże przeszklenia, ogrzewanie podłogowe, inteligentne sterowanie o...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

691 320 PLN (12 128 zł/m2)

3
1
57 m2
2026
15847554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26920654 15847554 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,50 m² z ogródkiem 112,02m², położone na parterze kameralnej inwestycji Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, wysokość pomieszczeń 2,93 m oraz duże pr...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 029 250 PLN (11 565 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15847559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26920653 15847559 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,17 m² z tarasem 22,19 m², położone na 1 piętrze osiedla Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, wysokość 2,95 m, duże przeszklenia, ogrzewanie podłogowe, inteligen...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

852 955 PLN (11 526 zł/m2)

3
1
74 m2
2026
15847557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26920652 15847557 Na sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,72 m² na parterze osiedla Smart Ecological Estate w Lesznowoli, z ogródkiem 139,91 m² i miejscem postojowym (dodatkowo 30 000 zł).Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, wysokie pomieszczen...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 020 280 PLN (11 594 zł/m2)

4
1
88 m2
2026
15847562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26920658 15847562 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,79 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Do mieszkania przynależy przestronny ogródek powierzchni 63,85 m2 oraz miejsce postojowe (dodatko...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

852 638 PLN (11 369 zł/m2)

4
1
75 m2
2026
15847560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26920655 15847560 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,39 m², usytuowane na parterze kameralnego osiedla Smart Ecological Estate w Lesznowoli. Do lokalu przynależy prywatny ogródek o powierzchni 112,01 m², idealny do wypoczynku, oraz miejsce ...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 027 985 PLN (11 550 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15847520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26917513 15847520 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,87 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 63,84 m2 oraz miejsce postojowe (dodat...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

861 005 PLN (11 635 zł/m2)

4
1
74 m2
2026
15848055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26931153 15848055 Na sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,33 m² na parterze osiedla Smart Ecological Estate w Lesznowoli, z ogródkiem 63,84 m² i miejscem postojowym (dodatkowo 30 000 zł).Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, wysokie pomieszczeni...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

869 963 PLN (11 298 zł/m2)

4
1
77 m2
2026
15847555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26920661 15847555 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,15 m² z tarasem 22,48 m², położone na 1 piętrze osiedla Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, wysokość 2,93 m, duże przeszklenia, ogrzewanie podłogowe, inteligen...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

852 725 PLN (11 523 zł/m2)

3
1
74 m2
2026
15848053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26930297 15848053 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,72 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 112,04 m2 oraz miejsce postojowe (doda...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 020 280 PLN (11 594 zł/m2)

4
1
88 m2
2026
15847561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26920657 15847561 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,06 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 63,85 m2 oraz miejsce postojowe (dodat...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

878 175 PLN (11 259 zł/m2)

4
1
78 m2
2026
15847521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26917515 15847521 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,99 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 112,04 m2 oraz miejsce postojowe (doda...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 023 385 PLN (11 629 zł/m2)

4
1
88 m2
2026