• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Lesznowola

Znalezionych ofert: 41

15848938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26952430 15848938 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,17 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 51,32 m2 oraz miejsce postojowe (dodat...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

755 663 PLN (11 279 zł/m2)

3
1
67 m2
2026
15847519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26917517 15847519 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,59 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate  w Lesznowoli.Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 112,11 m2 oraz miejsce postojowe (doda...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 030 285 PLN (11 576 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15847523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26917511 15847523 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,01 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli. Do mieszkania przynależy przestronny ogródek powierzchni 56,54 m2 oraz miejsce postojowe (dodatk...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

866 363 PLN (11 251 zł/m2)

4
1
77 m2
2026
15847518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26917510 15847518 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,33 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli. Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 97,57 m2 oraz miejsce postojowe (doda...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

827 431 PLN (10 746 zł/m2)

4
1
77 m2
2026
15772293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25607478 15772293 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !Sprzedam działkę inwestycyjną dla dewelopera Lesznowola (teren MNW)Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, położona w spokojnej i rozwijającej się części Le...

Lesznowola (Lesznowola) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

8 990 000 PLN

-
-
14962 m2
-
13745478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 99693 13745478 Nieruchomość niezabudowana położona przy trasie Piaseczno-Magdalenka oraz z drugiej strony przy nowo projektowanej drodze ruchu przyspieszonego.W oparciu o miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego na przedmiotowym terenie można realizować międz...

Lesznowola (Kolonia lesznowola) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

10 800 000 PLN

-
-
27000 m2
-
15872333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Gmina Lesznowola z MPZP 27490553 15872333 Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Janczewice - w dynamicznie rozwijającej się Gminie Lesznowola !Działka ma 1000 m² - jest na planie prostokąta 27 x 36 metrów - idealna pod budowę wolnostojącego domu jednorodzinnego.To doskonała propozycja...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

490 000 PLN

-
-
1000 m2
-
13890401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2196958 13890401 Działki położone są w Kolonii Mrokowskiej, gmina Lesznowola, w bliskiej odległości drogi E7. Działki o powierzchni 1800m i 6 000m położone są przy drodze asfaltowej. Posiadaja wszystkie media w drodze - prąd, woda, gaz, kanalizacja.W miejscowym plani...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 200 000 PLN (153 zł/m2)

-
-
7829 m2
-
15764983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25459324 15764983 Nowoczesne osiedle domów w Lesznowoli – komfort, jakość i bliskość natury. Pozostał OSTATNI DOM.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, kameralnego osiedla zlokalizowanego w miejscowości Warszawianka, w gminie Lesznowola. Inwestycja sk...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 259 000 PLN (7 820 zł/m2)

5
2
161 m2
2025
15775427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25672214 15775427 Na sprzedaż dom wolnostojący w wysokim standardzie, położony w spokojnej części Lesznowoli w powiecie piaseczyńskim.Dom o powierzchni 196 m² z pięknym tarasem i zadbanym ogrodem zapewnia prywatność i możliwość relaksu. Nieruchomość idealna dla rodzin...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 100 000 PLN (10 938 zł/m2)

5
2
192 m2
2011
15523290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20459316 15523290 Na Sprzedaż - segment na osiedlu w Lesznowoli.Segment znajduje się w zielonej, spokojnej okolicy w bliskiej odległości lasu.W pobliżu znajduje się komunikacja miejska oraz wyjazd na nowo wybudowaną trasę S7: Warszawa - Lesznowola, dojazd przez Ma...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 199 000 PLN (11 990 zł/m2)

4
2
100 m2
2020
15771087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25569658 15771087 Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki segment w Lesznowoli przy ulicy Gazeli — idealny dom dla osób, które pragną połączyć komfort życia blisko natury z wygodą miejskiej infrastruktury. Ten przestronny, dwupoziomowy segment o powierzchni 112 m² położony j...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 350 000 PLN (12 054 zł/m2)

4
2
112 m2
2018