• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Mielno

Znalezionych ofert: 90

15259843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14072362 15259843 Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-IV-26 o pow. 44,71 m2.Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od strony zachodniej.Składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o pow. 26,19 m2...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

929 386 PLN (21 122 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15253635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13896597 15253635 Dwupokojowy apartament 120 m od plaży!Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-I-1 o pow. 44,94 m2.Apartament położony jest na parterze.Wystawy okien od strony północno-zachodniej.Składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o pow. 26,6...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

823 615 PLN (18 719 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
14729316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 31393 14729316 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDziałka inwestycyjna o pow. 678 m2 położona Mielno-Unieście z pozwoleniem na budowę, oraz projektem budowlanym budynku wielorodzinnego składającego się z 8 apartamentów (4 apart. po ok. 36 m2 i 4 apartamenty dwupoziomowe po ok. 58...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

820 000 PLN

-
-
678 m2
-
15259845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14072365 15259845 Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-21 o pow. 45,46 m2.Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od strony południowo-wschodniej.Składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o p...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

780 639 PLN (17 348 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15259851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14072363 15259851 Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-III-18 o pow. 44,66 m2.Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od strony zachodniej.Składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o pow. 26,19 m...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

906 374 PLN (20 599 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15259848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14072360 15259848 Dwupokojowy apartament 120 m od plaży!Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-I-2 o pow. 44,27 m2.Apartament położony jest na parterze. Wystawy okien od strony zachodniej.Składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o pow. 26,68 m2- sy...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

811 336 PLN (18 439 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15885031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27716104 15885031 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 19 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie – w cenie 599 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P19 w cenie 30 000 zł + VATLokalizacja...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15843822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26816407 15843822 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerApartamenty BALTIC STAR to luksusowy obiekt w Mielnie - Unieściu, położony 180 m od morza i 300 m od jeziora Jamno. Usytuowany na niewielkim wzniesieniu, pozwala na podziwianie Bałtyku oraz Jamna.Obiekt, p...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

459 000 PLN (13 500 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15728165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24738421 15728165 Duża działka budowlana w pobliżu rozległego kompleksu leśnego Puszczy Zielonki. Mała, spokojna wieś na obrzeżach aglomeracji poznańskiej. Świeże powietrze i brak uciążliwego sąsiedztwa. Położenie, otoczenie i powierzchnia działki gwarantujące prywatn...

Mielno (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

557 000 PLN

-
-
1798 m2
-
15848652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy 26946502 15848652 Na sprzedaż działka budowlana - Mielno, gmina LipnicaOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1400 m², położoną w malowniczej miejscowości Mielno (gmina Lipnica).Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy - to ide...

Mielno (Pomorskie, gm. Lipnica)

159 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15885011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27715275 15885011 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 13 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie – w cenie 599 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P13 w cenie 30 000 zł + VATLokalizacja...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15885012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27715280 15885012 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 2 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie za 649 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P2 za 30 000 zł netto + VAT!Dom całoroczny prem...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

649 000 PLN (10 817 zł/m2)

3
1
60 m2
2025