• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Mielno

Znalezionych ofert: 90

15623549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22675681 15623549 Idealna inwestycja w Mielnie! Gotowe apartamenty 2w1 blisko morza i z widokiem na jezioro!Co wyróżnia te ofertę?• APARTAMENTY Z FUNKCJĄ MIESZKALNĄ• 2W1 - JEDNĄ CZĘŚĆ MASZ DLA SIEBIE DRUGA MOŻE NA CIEBIE PRACOWAĆ• DO PLAŻY ZALEDWIE 400 M• APARTAMENTY ...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

620 000 PLN (12 653 zł/m2)

2
2
49 m2
2019
15623548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22675679 15623548 Idealna inwestycja w Mielnie! Gotowe apartamenty 2w1 blisko morza i z widokiem na jezioro!Co wyróżnia te ofertę?• APARTAMENTY Z FUNKCJĄ MIESZKALNĄ• 2W1 - JEDNĄ CZĘŚĆ MASZ DLA SIEBIE DRUGA MOŻE NA CIEBIE PRACOWAĆ• DO PLAŻY ZALEDWIE 400 M• APARTAMENTY ...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

580 000 PLN (12 609 zł/m2)

2
2
46 m2
2019
15792501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26019707 15792501 Na sprzedaż wyjątkowy apartament w znakomitej lokalizacji – ul. Sosnowa 13, Mielno. Mieszkanie znajduje się tuż za wydmą, zaledwie 100 m od plaży, w bezpośrednim sąsiedztwie prestiżowych apartamentowców Dune. Apartament zgodnie z księgą wieczystą pos...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

479 900 PLN (14 240 zł/m2)

2
1
33.7 m2
2007
15811896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26444227 15811896 Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w malowniczej miejscowości Mielno, zaledwie kilka minut od Olsztynka.Lokal składa się z trzech oddzielnych pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju , do mieszkania pr...

Mielno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

179 000 PLN (3 469 zł/m2)

3
1
51.6 m2
-
15721409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24604520 15721409 Na sprzedaż wyjątkowy pensjonat składający się z dwóch urządzonych domów – gotowy biznes nad morzem! Jeden z najchętniej wybieranych kurortów nad morzem bałtyckim Mielno – Unieście, położony pomiędzy Bałtykiem, a jeziorem Jamno. Dwa niezależne budynk...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

3 800 000 PLN (3 878 zł/m2)

12
-
980 m2
1981
15698618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24152377 15698618 Na sprzedaż wyjątkowy dom wczasowy – gotowy biznes nad morzem! Jeden z najchętniej wybieranych kurortów Mielno – Unieście. Położony pomiędzy Bałtykiem, a jeziorem Jamno. Dwa niezależne budynki o łącznej pow. ok. 980 m2 na działce 728 m2. 16 przestron...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

3 800 000 PLN (3 878 zł/m2)

12
-
980 m2
1981
15761368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25381138 15761368 Wyjątkowa inwestycja nad morzem – pensjonat z lokalem handlowym w Mielnie! Przedstawiam Państwu idealną ofertę inwestycyjną w atrakcyjnej nadmorskiej miejscowości – Mielnie. Obiekt handlowo-usługowy z częścią mieszkalną i noclegową znajduje się w do...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 499 000 PLN (5 881 zł/m2)

7
-
254.9 m2
2000
15538401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20779849 15538401 Apartamenty w Mielnie - Inwestycja z pasywnym dochodem w nadmorskiej lokalizacjiLokalizacja: Ulica Nabrzeżna 12, MielnoTyp nieruchomości: Zespół 5 apartamentów (od 25 m² do 35 m²)OPIS NIERUCHOMOŚCI:Oferujemy Państwu kompleks 5 apartamentów w malownic...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 250 000 PLN (9 921 zł/m2)

5
-
126 m2
-
14938302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 5129342 14938302 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę inwestycyjną o funkcji hotelowo-rekreacyjnej, malowniczo położoną nad morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno w cieszącym się zainteresowaniem turystów Mielnie.LOKALIZACJA:Mielno to nadmorski...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

4 990 000 PLN (9 980 zł/m2)

12
-
500 m2
1980
14983418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6071221 14983418 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę inwestycyjną o funkcji hotelowo-rekreacyjnej, malowniczo położoną nad morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno w cieszącym się zainteresowaniem turystów Mielnie.LOKALIZACJA:Mielno to nadmorski...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

4 990 000 PLN (9 980 zł/m2)

1
-
500 m2
1980
15408591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17881933 15408591 Na sprzedaż nowoczesny apartament (Lokal 2) o powierzchni 82,59 m², położony w urokliwej miejscowości Mielno przy ul. Pogodnej.Główne atuty nieruchomości:Bliska odległość do morza: Zaledwie 175 metrów (2 minuty spacerem)Widok z tarasu: Piękny widok n...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 380 000 PLN (16 829 zł/m2)

4
-
82 m2
-
15197551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament_TARAS_29m_Linia_Brzegowa_GOTOWE_Bałtyk 12350102 15197551 Apartament nad samym morzem!Ostatnia oferta!LINIA BRZEGOWANa sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru!Balkon prawie 30 metrówWYKOŃCZONA ŁAZIENKAPierwsza linia zabudowy od plażyWyście prosto na deptakBudynek przystosowany pod wynajem krótkoterminowy jak ...

Mielno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pakość)

937 000 PLN (14 415 zł/m2)

1
1
65 m2
2022