• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Mielno

Znalezionych ofert: 90

15885020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27715607 15885020 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 4 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie – w cenie 599 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P4 w cenie 30 000 zł + VATLokalizacja: ...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15877670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27576108 15877670 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż przestronne mieszkanie 73 m² w nadmorskim Mielnie przy ulicy WakacyjnejSzukasz miejsca blisko morza, które może być zarówno Twoją prywatną przestrzenią do w...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

449 000 PLN (6 120 zł/m2)

3
1
73.37 m2
-
15885029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27716103 15885029 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 16 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie – w cenie 599 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P16 w cenie 30 000 zł + VATDomy całoroc...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15885034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27716102 15885034 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 5 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie – w cenie 599 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P5 w cenie 30 000 zł + VATLokalizacja: ...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15885025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27715605 15885025 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 8 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie – w cenie 599 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P8 w cenie 30 000 zł + VATLokalizacja: ...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15804211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26301738 15804211 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 14 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie – w cenie 599 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P14 w cenie 30 000 zł + VATLokalizacja...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15704674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24269657 15704674 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 1 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie za 649 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P1 za 30 000 zł netto + VAT!Dom całoroczny prem...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

649 000 PLN (10 817 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15878208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591206 15878208 Apartament położony 200 metrów od plaży.Na sprzedaż funkcjonalny apartament w stanie deweloperskim, położony w nowym, kameralnym kompleksie apartamentowym o nowoczesnej architekturze i eleganckiej elewacji z płyt ze spieków kwarcowych. Przestrzeń zo...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

906 374 PLN (20 599 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15883422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675120 15883422 Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń.Przedmiotem sprzedaży jest dochodowy pensjonat położony w kurorcie nadmorskim Mielno, zaledwie 50 metrów od jeziora Jamno i 300m od morza. Obiekt wybudowany w 1987r i zaprojektowany tak aby mógł pełnić fu...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 799 000 PLN (3 146 zł/m2)

12
-
571.86 m2
1987
14639922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2934597 14639922 Działka w bliskim sąsiedztwie Jeziora Mielno na Mazurach. Mielno jest jedną z piękniejszych wiosek w województwie warmińsko-mazurskim. Znajduje się tu jezioro jezioro Mielno, które jest uznawane przez turystów jako bardzo czyste. Tutaj też znajduje s...

Mielno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

325 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
4004 m2
-
15846172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26877499 15846172 Zadbany przestronny dom-pensjonat 10 minut od morza na spokojnym osiedlu w Mielnie. 2 mieszkania, 12 pokoi na wynajem + poddasze do własnej aranżacji, garaż, PV na starych zasadach i wiele więcejGłówne atuty nieruchomości:- Niecałe 10 minut do morza,...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 550 000 PLN (4 270 zł/m2)

12
8
363 m2
1979
15871263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27460365 15871263 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSarbinowo, ul. Kapitańska 12Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ciekawego domu w Sarbinowie nad morzem, koło Mielna.Dom murowany całoroczny bardzo przestronny, nowocześnie i funkcjonalnie...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 280 000 PLN (6 737 zł/m2)

1
-
190 m2
2019