• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Znalezionych ofert: 62

15340499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16264743 15340499 Na sprzedaż dom z 4 apartamentami, Ostrów Wielkopolski. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości inwestycyjnej składającej się z czterech luksusowych mieszkań, idealnych pod wynajem. Każde z mieszkań zachwyca swoim niepowtar...

Ostrów Wielkopolski (Nowa krępa) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

990 000 PLN (6 387 zł/m2)

6
1
155 m2
-
15223527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13149009 15223527 Ostrów Wielkopolski, niezabudowana działka budowlana, teren budowlany, nieruchomość gruntowa o pow 2500 m2 - możliwość podziału na dwie działki 1250 m2. Jeśli myślisz zamieszkaniu na spokojnym osiedlu na działce z dużą ilością zieleni i starodrz...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

800 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15889382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849861 15889382 Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 1 piętro, centrum Ostrowa Wielkopolskiego, Partyzancka. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzy pokojowego mieszkania, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Ostrowie Wiel...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

320 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15881325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27628764 15881325 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Ostrów Wielkopolski, ul. Owocowa (w realizacji). Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój, komfort i nowoczesną architekturę. Oferujemy na sprzedaż parterowy dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźn...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (8 580 zł/m2)

4
1
81 m2
2026
15868079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364332 15868079 Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy, wybudowany w technologii murowanej, ocieplony, z dachem płaski...

2 500 000 PLN (5 470 zł/m2)

4
1
457 m2
1999
15816086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26620945 15816086 Sprzedaż, mieszkanie, 3 pokoje, I piętro, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni 55,30 m2., zlokalizowanego przy ulicy Żwirki. ...

Ostrów Wielkopolski (3 maja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

299 000 PLN (5 436 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15776358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703487 15776358 Bardzo interesująca propozycja sprzedaży działki w Ostrowie Wlkp. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. ...

551 000 PLN

-
-
3674 m2
-
15776359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703384 15776359 Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę mieszkalną. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. Ten teren id...

745 000 PLN

-
-
4967 m2
-
15776357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703307 15776357 Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę mieszkalną. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. Ten teren id...

379 000 PLN

-
-
2527 m2
-
15629491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22829444 15629491 Sprzedaż, dom wolnostojący, duża działka objęta planem MNU, U-P, działalność, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 136 m2., położony na dużej działce z szerokimi możliwościami zagospodarowania. Nieruchomość znajduje się...

Ostrów Wielkopolski (Kamienna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

6
1
136 m2
1964
15882167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27657998 15882167 Dom na sprzedaż, gotowy dochód, okazja inwestycyjna, parter, 3 mieszkania gotowe pod wynajem. KOSZTY POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. Zapraszam na wirtualny spacer https:tour.giraffe360.com046a94d935bd4f12b5dd613d81ae5580 Szukasz nieruc...

690 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
1
138 m2
-
15871682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27473330 15871682 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części miasta-Os. Zacharzew (osiedle domów jednorodzinnych) w Ostrów Wielkopolski przy ul. Chłopickiego. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: -powierzchnia działki: 401 mkw -powierzchn...

Ostrów Wielkopolski (Os. zacharzew) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (5 346 zł/m2)

5
1
130 m2
2026