• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Znalezionych ofert: 62

15864662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27271874 15864662 Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim z rynku wtórnego. Lokal posiada przestronny pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Układ mieszkania stwarza możliwość zaaranżowania ścianek działowych, wyodrębniając przedpokój albo sypialniękuchnię. ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

286 350 PLN (8 422 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15739004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917383 15739004 Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: Przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610 m2. - Solidna konstrukcja - pustak ceramiczny, dachówka ce...

Ostrów Wielkopolski (Lewandowskiego) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

995 000 PLN (2 997 zł/m2)

6
1
332 m2
2000
15881326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628763 15881326 Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy na sprzedaż! Oferujemy Państwu kompaktowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu i z bogatą infrastrukturą. Mimo małego metrażu udało się stworzyć przytulne mieszkanko z wydzieloną sypialnią. Mieszkanie znajduj...

288 000 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
26 m2
2024
15876284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27534943 15876284 Na sprzedaż wygodny dom w doskonałej lokalizacji Ostrowa ! Przedstawiam państwu jedno-poziomowy budynek mieszkalny z ogrodem w dzielnicy Parcele Zacharzewskie. Ten niewielki dom w swojej prostocie mieści wszystko do prawidłowego funkcjonowania...

700 000 PLN (6 250 zł/m2)

4
1
112 m2
-
15866900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27331304 15866900 Ostrów Wielkopolski, sprzedaż, mieszkanie, 2 pokoje, III piętro, balkon, blok, centrum. Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 49,78 mkw, położony na III piętrze bloku w rejonie ul. Kopernika w Ostrowie Wielkopolskim. Lokal jest...

270 000 PLN (5 510 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15822878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26619656 15822878 Sprzedaż, mieszkanie, nowe budownictwo, 3 pokoje, parter. Nowoczesne, komfortowe mieszkanie 45 m2. - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż nowo wykończone, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m2., urządzone z dbałością o każdy detal i pr...

Ostrów Wielkopolski (Grunwaldzka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

559 000 PLN (12 422 zł/m2)

3
1
45 m2
2025
15886505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27760569 15886505 Sprzedaż, mieszkanie w stanie deweloperskim, dwa pokoje, Olsztyńska, Ostrów Wielkopolski. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowego lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim przygotowanego do własnej aranżacji, który znajduje się na osiedlu ...

Ostrów Wielkopolski (Wenecja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

398 000 PLN (9 950 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15882166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27657997 15882166 Działka budowlana, sprzedaż, atrakcyjna lokalizacja, Ostrów Wielkopolski. Szukasz działki pod budowę swojego, wymarzonego domu? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zlokalizowana przy ulicy Klasztornej. ...

Ostrów Wielkopolski (Klasztorna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

235 400 PLN

-
-
856 m2
-
15864663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27271875 15864663 Kompaktowy dom w Ostrowie. . Przedstawiam Państwu do sprzedaży dom, którego wyróżnia jego prosta forma, funkcjonalny układ pomieszczeń, mała powierzchnia zabudowy, niskie koszty eksploatacji. Na dwóch kondygnacjach mieści się 5 pokoi, kuchnia, ...

Ostrów Wielkopolski (Pruslin) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

795 000 PLN (3 786 zł/m2)

5
1
210 m2
1993
15671001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23661233 15671001 Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje, wysoki parter, spokojna okolica, Ostrów Wielkopolski, ul. Strzelecka. Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i zielonej części miasta? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż...

Ostrów Wielkopolski (Strzelecka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

440 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15664608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23556393 15664608 Sprzedaż, wynajem, powierzchnie biurowe, produkcyjne, Ostrów Wielkopolski. Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - 526 m2. pod działalność gospodarczą! Szukasz funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia biznesu, inwestycji o dużym potencjale l...

Ostrów Wielkopolski (Krotoszyńska) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

400 000 PLN (760 zł/m2)

12
1
526 m2
-
15888979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837176 15888979 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom w dobrej lokalizacji - Ostrów Wielkopolski - Traugutta 50.Dom wolnostojący, piętrowy z lat 80-tych.Powierzchnia domu 170 m². Działka 786 m².Dom posiada 6 pokoi, kuchnię, 2 łazienki, 2 przedpokoje, 2 ...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

610 000 PLN (3 588 zł/m2)

6
-
170 m2
1980