• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Znalezionych ofert: 64

15664608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23556393 15664608 Sprzedaż, wynajem, powierzchnie biurowe, produkcyjne, Ostrów Wielkopolski. Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - 526 m2. pod działalność gospodarczą! Szukasz funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia biznesu, inwestycji o dużym potencjale l...

Ostrów Wielkopolski (Krotoszyńska) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

400 000 PLN (760 zł/m2)

12
1
526 m2
-
15888979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837176 15888979 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom w dobrej lokalizacji - Ostrów Wielkopolski - Traugutta 50.Dom wolnostojący, piętrowy z lat 80-tych.Powierzchnia domu 170 m². Działka 786 m².Dom posiada 6 pokoi, kuchnię, 2 łazienki, 2 przedpokoje, 2 ...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

610 000 PLN (3 588 zł/m2)

6
-
170 m2
1980
15886548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27761842 15886548 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż klimatyczny, w pełni urządzony dom o powierzchni 150 m², położony w bardzo dobrej lokalizacji Ostrowa Wielkopolskiego – ok. 5 minut od centrum i galerii Ostrovia.Dom przeszedł gruntowny remont ...

Ostrów Wielkopolski (Krępa) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

849 000 PLN (8 490 zł/m2)

5
-
100 m2
1985
15762375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25403836 15762375 Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 3,30 ha, zlokalizowany w miejscowości Czekanów, bezpośrednio przy ulicy Kaliskiej i drodze krajowej nr 25. Nieruchomość znajduje się w strategicznym punkcie komunikacyjnym – w ...

Ostrów Wielkopolski (Czekanów) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 970 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
33021 m2
-
15822193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26635649 15822193 Ostrów Wielkopolski, nowe mieszkanie na sprzedaż, stan deweloperski, rynek pierwotny, II odsłona Os Grunwaldzkiego, II ETAP, B2.3.5A Polecam Państwu drugi etap z II już odsłony kontynuacji udanego Osiedla Grunwaldzkiego, powstającego w północnej...

Ostrów Wielkopolski (Wenecja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

460 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
52 m2
2024
15254246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13916137 15254246 Ostrów Wielkopolski, nowe mieszkanie na sprzedaż, stan gotowy do zamieszkania, rynek pierwotny, cena gwarantowana, II odsłona Os Grunwaldzkiego II ETAP. B2.3.2B Zapraszamy na wirtualny spacer: https:tour.giraffe360.com1fcc521027f341989769c9fbd3643d...

475 000 PLN (10 556 zł/m2)

3
1
45 m2
2024
15254266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13916133 15254266 Ostrów Wielkopolski, nowe mieszkanie na sprzedaż, stan gotowy do zamieszkania, rynek pierwotny, cena gwarantowana, II odsłona Osiedla Grunwaldzkiego II ETAP. B2.1.1B. Polecam Państwu drugi etap z II już odsłony kontynuacji udanego Osiedla Grunwa...

425 000 PLN (9 884 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15251344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13838630 15251344 Ostrów Wielkopolski, nowe mieszkanie na sprzedaż, stan deweloperski, rynek pierwotny, II odsłona Os Grunwaldzkiego, II ETAP. B2.2.5A Polecam Państwu drugi etap z II już odsłony kontynuacji udanego Osiedla Grunwaldzkiego, powstającego w północnej...

460 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
52 m2
2024
15251341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13838629 15251341 Ostrów Wielkopolski, nowe mieszkanie na sprzedaż, stan deweloperski, rynek pierwotny, II odsłona Os Grunwaldzkiego, II ETAP. B2.1.5B Zapraszamy na wirtualny spacer: https:tour.giraffe360.com1fcc521027f341989769c9fbd3643d47 Polecam Państw...

460 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
52 m2
2024
15251334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13838628 15251334 Ostrów Wielkopolski, nowe mieszkanie na sprzedaż, stan deweloperski, rynek pierwotny, II odsłona Os Grunwaldzkiego, II ETAP, B2.3.5B. Polecam Państwu drugi etap z II już odsłony kontynuacji udanego Osiedla Grunwaldzkiego, powstającego w północne...

460 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
52 m2
2024
15251343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13838627 15251343 Ostrów Wielkopolski, nowe mieszkanie na sprzedaż, stan deweloperski, rynek pierwotny, II odsłona Os Grunwaldzkiego, II ETAP. B2.2.5B Polecam Państwu drugi etap z II już odsłony kontynuacji udanego Osiedla Grunwaldzkiego, powstającego w północnej...

460 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
52 m2
2024
15251339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13838626 15251339 Ostrów Wielkopolski, nowe mieszkanie na sprzedaż, stan deweloperski, rynek pierwotny, II odsłona Os Grunwaldzkiego, II ETAP, B2.4.5B Polecam Państwu drugi etap z II już odsłony kontynuacji udanego Osiedla Grunwaldzkiego, powstającego w północnej...

460 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
52 m2
2024