• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ruda Śląska Ruda

Znalezionych ofert: 67

15721030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24596572 15721030 Nieruchomości obejmują działki gruntu numer 112850, 112950, 107750, 107950, 108150 o łącznej powierzchni 15531 m2, oraz udział w 12 części w działce numer 112650 o powierzchni 165 m2. Działki zapisane są w księgach wieczystych nr GL1S00017...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

1 173 400 PLN (76 zł/m2)

-
-
15531 m2
-
15721364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24603271 15721364 Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu o numerze 2706234 o powierzchni 29555 m2 zapisaną w księdze wieczystej nr GL1S000507990. Działka w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren nieruchomości nieogrodzony. Obszar działki w pó...

Ruda Śląska (Nowy bytom) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

880 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
29555 m2
-
15721250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24599890 15721250 Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu o numerze 63561 o powierzchni 3732 m2 zapisanej w księdze wieczystej nr GL1S000071857. Działka o kształcie regularnym, zbliżonym do wąskiego prostokąta, teren zadrzewiony. Nieruchomość nie ...

Ruda Śląska (Godula) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

72 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
3732 m2
-
15716525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24514914 15716525 Sprzedaż nieruchomości położonych w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Bielszowickiej, obręb Bielszowice, o łącznej powierzchni 13661 m², w skład których wchodzą niezabudowane działki gruntu nr 51123, 16223, 16322, 51325, 21226, 33, 23928, zapis...

Ruda Śląska (Bielszowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

816 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
13661 m2
-
15891311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894436 15891311 Na sprzedaż jasne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m², położone na parterze przy ul. Bocianów Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Lokal posiada duży balkon z widokiem na tereny zielone, co zapewnia codzienny komfort i poczucie...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15885040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716133 15885040 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Szymały. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia brak sąsiadów nad głową oraz większą prywatność. Lokal wymaga re...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15886018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746323 15886018 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,59 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, przy ul. Dunikowskiego w Rudzie Śląskiej dzielnica Kochłowice. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w m...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

225 000 PLN (5 357 zł/m2)

2
1
42 m2
1978
15885042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716135 15885042 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m², zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co daje szerokie możliwości aranżacyjne zarówno dla ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

190 000 PLN (5 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1980
15844145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26821632 15844145 **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja świetna lokalizacja**Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania do włas...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1979
15790258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25962702 15790258 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Karskiego , Ruda Śląska (Bykowina, Niebieskie Dachy)Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, popularne osiedle Niebieskie Dachy. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego, cztero...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (5 385 zł/m2)

3
1
65 m2
1980
15867278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343456 15867278 2 POKOJE PO REMONCIE 30,3 m WINDA PIWNICA Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności i świetnej lokalizacji ,idealne na start lub jako gotowiec inwestycyjny. Biuro SDP Nieruch...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (6 300 zł/m2)

2
1
30 m2
1975
15890419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877138 15890419 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,67 m w zabytkowej kamienicy z 1900 roku. Lokal położony na 2. piętrze (ostatnim) w ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

99 900 PLN (2 854 zł/m2)

2
1
35 m2
1920