• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ruda Śląska Ruda

Znalezionych ofert: 67

15867278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343456 15867278 2 POKOJE PO REMONCIE 30,3 m WINDA PIWNICA Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności i świetnej lokalizacji ,idealne na start lub jako gotowiec inwestycyjny. Biuro SDP Nieruch...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (6 300 zł/m2)

2
1
30 m2
1975
15890419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877138 15890419 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,67 m w zabytkowej kamienicy z 1900 roku. Lokal położony na 2. piętrze (ostatnim) w ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

99 900 PLN (2 854 zł/m2)

2
1
35 m2
1920
15876159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532332 15876159 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej Kochłowice, ul. Dunikowskiego.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchn...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (6 604 zł/m2)

3
1
53 m2
1978
15872305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490009 15872305 Do sprzedaży duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70,78m2 w Rudzie Śląskiej przy ulicy Edmunda Kokota. Do mieszkania przynależy garaż, duży ogródek, komórka oraz duża piwnica. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie zlokalizowane ...

Ruda Śląska (Bielszowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

369 000 PLN (5 213 zł/m2)

3
1
70.78 m2
-
15884386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27700165 15884386 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,65 m², położone w kameralnej i spokojnej części Rudy Śląskiej Bykowina, przy ul. Pośpiecha.Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z trzech pokoi oraz balkonu z pięknym, otw...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

289 000 PLN (6 021 zł/m2)

3
1
48 m2
1975
15764825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25454913 15764825 Mieszkanie 56 m² Ruda Śląska Chebzie ul. Pawła 259 000 złNa sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła, na pierwszym piętrze . Lokalizacja:Świetna, dobrze skomunikowana okolica!tylko 10 ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (3 375 zł/m2)

2
1
56 m2
1985
15876154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532125 15876154 Na sprzedaż działka o powierzchni 2670 m², zlokalizowana w Rudzie Śląskiej przy ul. Porębskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz ciągu pieszorowerowego o stałym ruchu użytkowników.Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowani...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

453 900 PLN (170 zł/m2)

-
-
2670 m2
-
15867839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27352762 15867839 Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m² Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. KolbegoMieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy.Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Najważniejsze atuty nieruchomości: og...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (3 150 zł/m2)

2
1
60 m2
1915
15819725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633118 15819725 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicyRuda Śląska, ul: Sasanek.Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,81 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku przy ul. Sasanek w Rudzie Śląski...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

275 000 PLN (7 432 zł/m2)

2
1
37 m2
1976
15810858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26419820 15810858 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie, położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Fitelberga 12C.Lokal o powierzchni 42,9 m², usytuowany na 3. piętrze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka z wc. Do dy...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
1
42 m2
1977
15827135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633302 15827135 Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m², położone przy ul. Bolesława Chrobrego w Rudzie Śląskiej (Bykowina).Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zadbanym bloku z dwiema nowymi windami, co zapewnia komfort codziennego uży...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

175 000 PLN (5 833 zł/m2)

2
1
30 m2
1970
15796991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26134702 15796991 Wyjątkowa okazja! Przytulne i ciche mieszkanie w świetnej lokalizacji Ruda Śląska, ul. 1 Maja (Czarny Las)Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 48,3 m², położone na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. Lokal posiada miej...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

264 000 PLN (5 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1975